• Неодамнешно
iCat 11051CP-C103 iBob Floatable Дпи Мачка Lanyard за iPhone 4/4S - 1 Пакет - Мало Пакување - Розова боја/Бела

iCat 11051CP-C103 iBob Floatable Дпи Мачка Lanyard за iPhone 4/4S - 1 Пакет - Мало Пакување - Розова боја/Бела

Buyers rating:
DEN 143.76

Количина на стоки

Floatable, Удобно, 100% Најлон Безбедност Отцепување Lanyard.Лебди Дпи Мачка Водоотпорен, како во Случајот со i Phone.Розова боја/бела.Држи уред живот.Компатибилен со EK Дпи Мачка за i Phone 4/4s, телефонот 5/5s и Galaxy SIII/S4 случаи.i Bob 11051cp-c103 i Bob Floatable Дпи Мачка Lanyard (розова боја/бела).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат