• Неодамнешно
Golla CG1080 Хард Корица за Samsung Galaxy S III - 1 Пакет - Мало Пакување - Неонски Лимон/Вар

Golla CG1080 Хард Корица за Samsung Galaxy S III - 1 Пакет - Мало Пакување - Неонски Лимон/Вар

Buyers rating:
DEN 145.68

Количина на стоки

Кориснички одговара за Galaxy S3. Тенок и лесен.Multilayer премачкување со мат изглед.Ја загрози и отпорен на гребење Сјај Галакси S3 Hardcover е прилагодено моделирани за голем одговара, без да се попречува функционалност.Направени од неонски вар трајни и лесни поликарбонат, Galaxy S3 Hardcover е лесен за употреба.Едноставно кликнете на неа за да се заштити вашиот Галакси S3 од гребење и удари.На Hardcover е совршено дизајниран за да ги надополни сите S3 карактеристики, да ги покажувате својот прекрасен дизајн при додавање еден допир на Golla стил.На мека на допир заврши дава Сјај S3 Хард Корица добра потпора и елегантен мат изглед со свежи, око-фаќање на дизајни.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат