• Неодамнешно
Случај за Doogee N20 Про 6.3 Инчи, со [1 x Калено Стакло Екран Заштитник] KJYF Јасно Мека TPU + Тешко PC Ултра-Јасно Анти-Нула Анти-Жолта Случај за Doogee N20 Про - Книга и мачка

Случај за Doogee N20 Про 6.3 Инчи, со [1 x Калено Стакло Екран Заштитник] KJYF Јасно Мека TPU + Тешко PC Ултра-Јасно

Buyers rating:
DEN 97.68

Количина на стоки

【Компатибилен уред : 】 Специјално дизајнирани за Doogee N20 Про 6.3 инчи, со 1pcs калено стакло екран заштитник.Прецизни Cutouts одговара телефон тело совршено и лесен пристап до копчиња, камери, полнење интерфејс.Се уште се задржи на флуентност на телефонот работи, без какви било влијанија.Нема потреба да ги тргнеме случај кога истиот се полни. 【Школка материјал : 】 Донесе Премија TPU Материјали со одлична флексибилност кои обезбедуваат Извонредна носивоста, отпорност и шок апсорпција перформанси.Тоа исто така го спречува жиг, отпечатоци од прсти и ги чува чистотата на Doogee N20 Про случај. 【Тенок Одговара Профил : 】Лесен и тенок дизајн е совршен за вашиот нов Doogee N20 Про.Рационализација дизајн и секој дел од мобилен телефон случај одговара едни со други, да се зачува оригиналниот изглед на Doogee N20 Про,обезбеди удобен зафат и не е лесно да се лизга. 【Целосна заштита : 】 На KJYF Стакло Екран Заштитник целосно ги покрива Doogee N20 Про најновите екранот, Малку застана на работ и рамка(повисока од објективот на камерата ) нуди Doogee N20 Про максимална заштита и намалување на судирот штета од шокантни и пуштање. 【Ефикасна услуга : 】 имаме ефикасна и професионална услуга за клиентите тим, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите решенија и услуги во рок од 24 часа.Опис на производот : Компатибилни уреди : совршено компатибилни со Doogee N20 Про.Боја : Транспарентна Случај + Калено заштитна фолија.Материјал : Ултра-тенки и меки силиконски случај.Целосна Заштита : рабовите околу булбус ефикасно да се заштити телефонот од прашина, гребнатини, капки, маснотии и триење.Прецизност намалување на : Сите TPU случаи имаат прецизни cutouts за звучници, полнење пристаништа, леќи на камерата.Сите копчиња се лесни за употреба.Лесно да се размонтираат.Висок квалитет калено филм, лесно да го инсталирате, нема меурчиња, oleophobic облога, лесна за чистење, особено лесен за употреба.Answer : ___________________________ Note : телефонот е крива рамка, калено филмот опфаќа само на рамен дел на телефонот и целосно да го заштитува вашиот телефон.Пакување листа : 1 x компатибилен за Doogee N20 Про Случај. 1 x 24 карат Златна налепница. 1 x Калено заштитна фолија. 1 x професионално чистење комплет.Ако имате мобилен телефон случај да купите, ве молиме внесете "" KJYF + модел на мобилен телефон + случај "" во трговскиот центар полето за пребарување.Ние ќе ви обезбедиме со стручните служби.Ако не сте задоволни со купување на нашите производи, ве молиме не двоумете се да ме контактирате.Јас ќе ви обезбеди со најдобрите решенија и услуги во рок од 24 часа.Компанијата може да се врати и размена безусловно во рок од 45 дена.Ве молиме да бидат сигурни да се купи, ви благодарам многу!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат