• Неодамнешно
X-DREE НА 20A4HB AC 250V 20A Една Фаза Бучава Стабилизатор Моќ Линија EMI Филтер(НА 20A4HB AC напон 220V 20A Supresor де ruido monofásico Línea eléctrica Filtro EMI

X-DREE НА 20A4HB AC 250V 20A Една Фаза Бучава Стабилизатор Моќ Линија EMI Филтер(НА 20A4HB AC напон 220V 20A

Buyers rating:
DEN 501.36

Количина на стоки

Име на производ : ЕМИ Филтер;Модел Бр. : Е-20 A4 HB2;Номинална Напон : AC 250 V , 60/50 Hz.Номинална Струја : 20 A;Терминалот Број : 5;Терминал Големина : 18 x 3.8 mm/0.71" x 0.15"(L*D).Одредување Дупка Кол : 5mm/0.2";Одредување Дупка Центар Растојание : 75mm / 2.95";Вкупната Големина(Приближно) : 85 x 53 x 30мм/3.35" x 2.09" х 1.18"(L*W*T).Главен Материјал(Надворешен) : Метал;Боја : Сребро на Ѕвонење(Материјал директорот (externo) : Метално; Боја : Tono plateado.Net Тежина : 195g;Пакет Содржина : 1 x EMI Филтер(Peso neto : 195 g; Contenido del paquete : 1 x filtro EMI.Е-20 A4 HB AC 250 V 20 A Една Фаза Бучава Стабилизатор Моќ Линија EMI Filter Features : метал случај, компактен дизајн.Апликации : дигитална опрема, компјутери и периферни уреди, мерни инструменти, фабрика автоматизација на опрема, канцелариски автоматизација опрема, како копирање и факс машини.0 Опис во Spanish AN-20 A4 HB AC напон 220 V 20 A Supresor де ruido monofásico Línea eléctrica Filtro EMINombre del producto : Filtro EMI; N.de modelo : Е-20 A4 HB2; Tensión номинална : 220 V CA, 60/50 Hz Corriente номинална : 20 A; Numero де терминал : 5; Tamaño де терминал : 18 x 3.8 mm / 0.71' 'x 0.15' '(L * D) Diámetro del orificio де fijación : 5 mm / 0.2' '; Distancia centro al del orificio де fijación : 75mm / 2.95' '; Tamaño вкупно (aproximado) : 85 x 53 x 30мм / 3.35' 'x 2.09' 'х 1.18' '(L * W * T)основниот Материјал (externo) : Метално; Боја : Tono plateado Peso neto : 195 g; Contenido del paquete : 1 x filtro EMI.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат