• Неодамнешно
CXWLD 1 Пар Шетач Рака Muff, Топло Pushchair Ракавици, Зима Водоотпорен Windproof Бебе Шетач Белезници за Родителите Бејбиситерка Шетач Додатоци

CXWLD 1 Пар Шетач Рака Muff, Топло Pushchair Ракавици, Зима Водоотпорен Windproof Бебе Шетач Белезници за Родителите

Buyers rating:
DEN 1056.00

Количина на стоки

Високо-квалитетни Материјали - Ова шетач рака muff е изработена од водоотпорен материјал и задебелена руно материјал, дебели и топли, дури и во студената зима може да ги задржи вашите раце топли.Лесен за Употреба - Тоа е многу лесно да ја завршите инсталацијата.Само блиску неколку копчиња.Тоа ви овозможува да лизгате со вашите раце и излезе лесно.Една големина одговара на сите - Ова шетач ракавица е доволно голем што може да се стави вашите раце во оваа muff.Многу поудобно отколку да се симне капа.Универзална, Погоден за повеќето колички.Одличен подарок за нова родители, мајки и старателите.Најдобрите подароци за Божиќ, birthday (Роденден), итн.Пакетот Вклучува - 1pair ракавици.Ако ви треба било каква помош, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Опис : Ткаенини : Површината полиестер влакна + поставата поларните fleece Filling : Бисер cotton Size : околу 25*18cm/ 9.8*7 inch Application : погоден за повеќето бебе strollers Applicable возраст : adult Package се Вклучени : 1 пар Шетач Рака Muff Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат