• Неодамнешно
Burp Облека за Бебе Момче Девојка за Новороденчињата, крупните Памук Тројно Слој Soft & Абсорбента Младата Burping Крпи Платно (Шармантна Линии)

Burp Облека за Бебе Момче Девојка за Новороденчињата, крупните Памук Тројно Слој Soft & Абсорбента Младата

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✮✮СОВРШЕН БЕБЕ ПОДАРОК СЕТ – Оваа симпатична пакет на burp партали собата е совршен подарок за бебето туш, новороденче, Божиќ, или за подарок-давање прилики. ✮✮Висок Квалитет - Нашите стилски унисекс бебе burp облека со висок ткаење густина, густи и газирани, апсорбира течност брзо, да ги задржи вашето бебе далеку од страдаат.Тоа е, исто така, нема да се намали и чупка лесно. ✮✮ТРАЈНИ & ОБНОВЛИВИ – Нашата машина за миење пријателски органски burp платно е направен од добар квалитет памук, и доаѓа во комплет од 5 парчиња – може да се перат и сушат без никаков напор.Силна бода на рабовите ги направи остане како добри како нов дури и по неколку мие, и големо внимание на деталите се одрази во форма на прецизни & уредната бода. ✮✮ 3 СЛОЕВИ НА КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Овие Бебе Burp Облека е Предната и Задната страна се направени од 100% Чешлани Памук, средината е направен од страна удобно Руно дебели и мека, ќе одлично ги апсорбира новороденче burping брзо и да ја задржите вашата облека да се исуши. ✮✮ЛЕСНО ГРИЖА И НАПРАВЕНА ДА ТРАЕ : - Лесни, дише и машина-перат, тие се совршен дебелина за messiest на чистење прозорци.Овие bibs за бебе момчиња и девојки се погодни против вашето бебе е деликатна кожа, дури и по повтори перења.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат