• Неодамнешно
Бебешко столче Покрие Крошна и Нега Покрие Мулти-Користете Широк 5 во 1 Подарок, Цитрус од Бакар Бисер

Бебешко столче Покрие Крошна и Нега Покрие Мулти-Користете Широк 5 во 1 Подарок, Цитрус од Бакар Бисер

Buyers rating:
DEN 646.80

Количина на стоки

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 5-во-1 Капак.Бебешко Столче Капак.Димовска Капак.Шопинг Количка Корица.Висок Стол Капак.Бесконечност Шамија.Еластичен материјал одговара на повеќето автомобил седишта, шопинг коли, и доилки Сина Лента.Опфаќа се направени за сите сезона го користите и да се обезбеди заштита против елементи.Голем за двете нега и како столче капак.Висок квалитет, модерна и тренди ткаенина е rayon се вклопуваат и се огради compactly за лесни за складирање.Лесен за употреба, лесно да се стави на и полетување на вашиот автомобил, седиште, лесно да ги видите и да пристапите до вашето бебе, додека старечки / доењето.Секоја нова мајка ќе сакате една од овие нега опфаќа / столче опфаќа како бебе туш подарок!.Бакар Бисер мулти-употреба 5-во-1 маска може да се користи како столче маска, старечки маска, шопинг количка корица, висок стол капак и бесконечност шамија.Овој сестран поклопецот е направен од висок квалитет, еластичен, четка удар шема rayon мешавина ткаенина.На унисекс, модерна и тренди ткаенина нуди на вашето бебе заштита од елементите како што се ветерот, дождот, снегот, и светлина.Тоа е брзо и лесно да се стави на и полетување, но сит доволно дека вашиот малку не може да се започне тоа надвор додека медицинска сестра.Капакот е доволно топло за студен зимски месеци и лесен доволно за жешките летни месеци.Како старечки капак, тоа обезбедува целосна и соодветна покриеност за грижете се-бесплатна медицинска сестра.Вие веќе не треба да се биде нервозен за нега во јавни или каде и да сте.На еластичен материјал, исто така ви овозможува лесно да пристапите до вашето новороденче додека доењето, за да се обезбеди добар latch или за било какви други прилагодувања.Додека сте во шопинг, оваа маска ја штити вашата малку еден од шопинг коли, обезбедувајќи одлична алтернатива за користење брише секој пат кога ќе одам до продавница.Една големина одговара на речиси сите модели на автомобили седишта, шопинг коли, и доилки.Компактен, кога здипли, го поклопецот погодно зазема малку простор за складирање на вашиот пелена торба или ташна.Овој старечки покрие / столче покрие го прави совршен Божиќ сегашноста или бебе туш подарок за нови мајки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебешко столче Покрие столче Крошна & Старечки Покрие Цртан филм Хартија Авион Облак Сина Позадина повторното
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебешко столче Покрие столче Крошна & Старечки Покрие Цртан филм Хартија Авион Облак Сина Позадина повторното

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 719.76
Бебешко столче Покрие столче Крошна & Старечки Покрие Божиќ Позадина Комбинација Стил повторното користење Покритие
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебешко столче Покрие столче Крошна & Старечки Покрие Божиќ Позадина Комбинација Стил повторното користење Покритие

Нашето Бебе Столче Опфаќа Да Се Обезбеди Целосна 360° Заштита Од Интензивна Светлина, Ветер, И Правец На Т

DEN 719.76