• Неодамнешно
TUNUSKAT Женска Памук & Лен Шарени Кошула Plaid Боја Блок Копчиња Блузи Отвори Пред Секојдневен Долг Ракав Јакна Блузи

TUNUSKAT Женска Памук & Лен Шарени Кошула Plaid Боја Блок Копчиња Блузи Отвори Пред Секојдневен Долг Ракав Јакна

Buyers rating:
DEN 637.92

Количина на стоки

долги ракави кошули за жените.Направени во САД или Увезуваат ✈✈ 7-12 дена да пристигне & бесплатна испорака. ☀️Добредојдовте на "RFNIU", каде што ќе најдете повеќе изненадувања!(❦❦❦→Ние сме Азија големини, ве молиме цел 1-2 големини поголеми!!!❦❦❦).Се повлече На затворање. ❤【Ткаенина 】— Направени од Полиестер, овие атмосфера кошули лесно преминува од crispness на пролет/есен да свежина на зимата. ❤【Стил 】—Екипажот вратот pullover, долг ракав блузи.Криви полите ќе донесе некои многу потребни "oomph" на твојот ден-за-ден изгледа. ❤【Натпревар 】— Оваа есен блузи обезбедува додворувања и елегантен изглед.покажува добра фигура.Совршен за да се спарени со фармерки, leggings, молив здолниште или панталони за облечени/облечени надолу изглед. ❤【Повод 】—Чисто и лабава стил го прави тоа одлична за различни активности.Погодна за секојдневно носење, работа на отворено, на училиште, на шопинг, датира, одмор и рекреација, одговараат за сите сезони.Тоа е мора да се има во вашата гардероба. ❤【Совети 】—Можете да изберете големина до доколку сакате да носат лабава еден.Ние прифаќаме 30 дена за враќање на пари!. ◕ Информација за производот : ♬ Сезона : пролет, лето, есен ♬ Пол : Жените, Девојка ♬ Повод : Случајни, Daliy ♬ Материјал : Полиестер ♬ Стил : Случајни,Мода ♬ Должина : Редовни ♬ Ракав Должина : Долги Ракави ♬ Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува ♬ Она што ќе добиете : 1 PC Жените Грб ◕ ве Молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.Големина на : Мали -со НАС на : 4 -велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 -Биста : 114cm/44.88" -Должина на : 83cm/32.68" -Sleeve : 55.5 cm/21.85" Големина на : Medium -со НАС на : 6 -велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 -Биста : 118cm/46.46" -Должина на : 84cm/33.07" -Sleeve : 56cm/22.05" Големина : Голем -со НАС на : 8 -велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 -Биста : 124cm/48.82" -Должина на : 85.5 cm/33.66" -Sleeve : 56.75 cm/22.34" Големина : X-Large -со НАС на : 10 -велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 -Биста : 130cm/51.18" -Должина на : 87cm/34.25" -Sleeve : 57.5 cm/22.64" Големина на : Medium | Боја : 01*жолта Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат