• Неодамнешно
STOBOK 3Pcs Мачка Catnip Играчки Мачка Залак Играчки Acorn Облик Catnip Играчки Мачка Џвакање Играчки Мачка Материјали

STOBOK 3Pcs Мачка Catnip Играчки Мачка Залак Играчки Acorn Облик Catnip Играчки Мачка Џвакање Играчки Мачка

Buyers rating:
DEN 438.96

Количина на стоки

Чувајте ги вашите мачки активни и среќни, додека тие се игра со овие симпатична играчки.Ќе видите како се задоволни тие се кога играње нашата catnip играчки.Нашите залак играчки за мачиња.Овие catnip играчки се добар избор за мачки осамени игра, чувајте ги зафатен за долго време.Одличен начин за да ги промените лошите гризе однесување на мачки, како што се гризе чевлите и мебел.Професионални catnip мачка играчки, џвакање и интерактивна играчки за заб мелење, донесе повеќе забава и ни трошка на мачки.Description This производ е една прекрасна мачка играчка, усвојување на премијата и издржлив материјал.Тоа содржи catnip да помогне да се отстрани hairballs од вашата мачка е стомакот.Нека вашето домашно милениче мачка и kitties игра со леснотија, во голема мера се намали нивната осаменост.Што заслужуваат да имаат еден сет.Карактеристики-Боја : Како Што Е Прикажано-Материјал : Памук, Silvervine-Големина : 11.00 X6.00 X4.00cm/4.32 X2.36 X1.57in-Чувајте ги вашите мачки активни и среќни, додека тие се игра со овие симпатична играчки.-Ќе видите како се задоволни тие се кога играње нашата catnip играчки.Нашите залак играчки за мачиња.-Овие catnip играчки се добар избор за мачки осамени игра, чувајте ги зафатен за долго време.-Одличен начин за да ги промените лошите гризе однесување на мачки, како што се гризе чевлите и мебел.-Професионални catnip мачка играчки, џвакање и интерактивна играчки за заб мелење, донесе повеќе забава и ни трошка на мачки.Пакет Including3 x Мачка Catnip Играчки.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Топла Мачки Catnip Колбас Играчка - 6 Инчи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Мачки Catnip Колбас Играчка - 6 Инчи

100% Органски Catnip Играчка Нема Филери, свежи и моќен.Внимателно пораби на здрав тексас twill.Долготрајни и м

DEN 94.80
6 Парчиња Catnip Играчки Интерактивни Мачка Kicker Играчка Кадифен Ткаенина Мачка Удар Играчка Стапови си поигруваше
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6 Парчиња Catnip Играчки Интерактивни Мачка Kicker Играчка Кадифен Ткаенина Мачка Удар Играчка Стапови си поигруваше

Safe catnip исполнет : оваа играчка со catnip е главно направени на кадифен, и исполнет со памук и catnip, кој е сигур

DEN 359.76