• Неодамнешно
AOOF Мачка Играчка, Catnip Pinwheel Топката со Вшмукување Чаша, Мачки Коса Четка Плочата Масажа Гребење Одберете Играчка & Catnip Топка,Интерактивни Плочата Смешно Мачка Игра?

AOOF Мачка Играчка, Catnip Pinwheel Топката со Вшмукување Чаша, Мачки Коса Четка Плочата Масажа Гребење Одберете

Buyers rating:
DEN 2217.60

Количина на стоки

ПОВЕЌЕ ФУНКЦИОНАЛНОСТ - Не само мачка играчка, четка на површината на ротирачки pinwheel може да се користи за да се четка мачка лицето и влакната.Тоа исто така може да се користи како мачка четка за заби.БЕЗ ТОКСИЧНИ ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ - Pinwheel мачка играчка е направен од еко-пријателски, мека TRP, не грижете се за мачки вдишуваш штетни супстанции додека играте, 100% здрав материјал. 2 Јасно Кантите - се Врти Pinwheel Играчка има вграден осветлување.Вие исто така може да се стави 2 catnip топки од друга страна да го направи мачка повеќе заинтересирани.Дното Силна Вшмукување Чаша - ротирачките pinwheel играчка има силна вшмукување чаша во прилог на дното, која може да биде прикачена на ѕид или наопаку и во прилог на површината на објектот.Примерите вклучуваат стакло, огледала, мазна плочки, дрвени подови, или на места каде мачки, често се појавуваат.СОВРШЕН МАЧКА ИГРАЧКА - Pinwheel мачка играчка е совршен мачка играчка за мачки за бришење на нивните лица, четка косата, дробење на забите, и ги мијат забите.Исто така, има ултра-чиста млечни чистење ефект, што може ефикасно чистење на мачката заби нечистотија и да се обезбеди мачка на оралното здравје.Една тежина : 130g Product големина : 158 * 74 * 69mm Product карактеристики : вграден со светлосен топката и мачка нане.Едукативни играчки млечни функција за да се ублажи анксиозноста мачка само здраво toys The pinwheel мачка играчка е направен од еко-пријателски, меки силиконски за долгорочната chewiness и чисти забите без да му наштети на мачка на сите.Круг сечилото на Плочата Мачка Играчка има две јасни отпадоци кутии каде блескав топки, вознемиреност или catnip топки може да биде ставена за да се привлече cats.By вртење на мачка играчка нежно, вашата мачка ќе бидат љубопитни наместо да се досадуваат.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

6 Парчиња Catnip Играчки Интерактивни Мачка Kicker Играчка Кадифен Ткаенина Мачка Удар Играчка Стапови си поигруваше
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6 Парчиња Catnip Играчки Интерактивни Мачка Kicker Играчка Кадифен Ткаенина Мачка Удар Играчка Стапови си поигруваше

Safe catnip исполнет : оваа играчка со catnip е главно направени на кадифен, и исполнет со памук и catnip, кој е сигур

DEN 359.76
Топла Мачки Catnip Колбас Играчка - 6 Инчи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Топла Мачки Catnip Колбас Играчка - 6 Инчи

100% Органски Catnip Играчка Нема Филери, свежи и моќен.Внимателно пораби на здрав тексас twill.Долготрајни и м

DEN 94.80