• Неодамнешно
Печурки Главата Воздух Перница CC Крем ББ Крем, Навлажнувачки Concealer CC Крем Течна Подлога, Целосна Покриеност Шминка Долготрајни и Водоотпорен, Дури и Тонот на Кожата

Печурки Главата Воздух Перница CC Крем ББ Крем, Навлажнувачки Concealer CC Крем Течна Подлога, Целосна Покриеност

Buyers rating:
DEN 287.52

Количина на стоки

❀【Уникатна Шминка Четка】 Однесува печурки главата сунѓерот дизајн со уникатни сечење дизајниран за да стигнат до сите области на лицето и се вклопуваат ништо беспрекорно.За Сите Типови на Кожа : нежна за кожата, за сува, осетлива, мазна, и комбинација.Пакет Содржина : 1 x Воздух Перница ББ Крем 1 x Печурки Издувам.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат