• Неодамнешно
STX Дворот со Цел 2mm Нето Вклучени

STX Дворот со Цел 2mm Нето Вклучени

Buyers rating:
DEN 1148.64

Количина на стоки

1.5 инчен челик цевки со заоблени рабови.Официјален 6 ft x 6 ft големина.Вклучува 2 mm службен стил полиестер нето, и сите делови и инструкции за собрание.ИСПОРАКА ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Оваа ставка го бродови во оригинална амбалажа и може да биде видлива по испораката!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Шампион Спортови Фудбал Pop-Up Цел
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шампион Спортови Фудбал Pop-Up Цел

Одлично за тренинг и обука.Брзо и лесно да се постави и продавница.Расклопна цел со popup технологија.Вклу

DEN 3281.04
Kwik Цел Inflating Игли (Пакување од 4)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kwik Цел Inflating Игли (Пакување од 4)

Секој пакет содржи 4 inflating игли.Двонасочен проток на воздух(надува и разбивам).Пумпата не се вклучени.Опи

DEN 127.44
Преносни Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Возрасни Фудбалски Тренинг Опрема за Деца Фудбал Цели Преносни Фудбалски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Возрасни Фудбалски Тренинг Опрема за Деца Фудбал Цели Преносни Фудбалски

Внатрешна и надворешна : Оваа група може да се користи во затворени простории или надвор, во дворот, така

DEN 4528.56
Kwik Цел Вртливата Клипови, Црна
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kwik Цел Вртливата Клипови, Црна

Овој пакет вклучува 24 Вртливата Клипови.Вртливата Клипови се дизајнирани да ви помогне поврзување трен

DEN 989.28
Мини Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Pop-Up Цел Мрежи Преносни Фудбалски Тренинг Двострано Враќа Вратата Играчи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Мини Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Pop-Up Цел Мрежи Преносни Фудбалски Тренинг Двострано Враќа Вратата Играчи

Внатрешна и надворешна : Оваа група може да се користи во затворени простории или надвор, во дворот, така

DEN 10204.80