• Неодамнешно
CYM 2-Парче Фудбалски Цел Количка за Преносни Стаклени Влакна Пол Квадратни Деца Фудбалски Цел

CYM 2-Парче Фудбалски Цел Количка за Преносни Стаклени Влакна Пол Квадратни Деца Фудбалски Цел

Buyers rating:
DEN 1437.12

Количина на стоки

Совршен за вашите деца Дворот вештини пракса : Овој фудбалски цел, исто така, се појавува и огради лесно.Ова е, се разбира голем дар вашето дете ќе љубов и всушност ја користите.Тоа е лесен, преносни, лесно да pop-up и поклопецот, и е многу погоден за вашето дете да се практикуваат секојдневно дворот фудбалски вештини во секое време.Совршен преносни големина : По многу истражувања и ригорозни тестирање, ние направивме една совршена големина (укината големина и реалните тежина ве молиме да го видите производот слика), така што вашето дете може лесно да ја искористам оваа цел на секое место, тој сака Тој лесно може да го носи тоа на рамениците и да одат во вашето локално паркови, заедница игралишта, училишта и сите други затворен и активности на отворено.Лесно pop-up и најдобри стабилност : Нашиот фудбал цел може да pop-up брзо во секое време и секаде да го фати топката.Вие не мора да се грижите за трошење часа пред тренинг.Нашите фудбалски цели се опремени со 8 здрав нерѓосувачки челик подлога за да се обезбеди оптимална стабилност.Тоа ќе остане во место кога постои силен ветар и најсилниот удар.Лесно за чување : По игра, вие само треба да се држи во еден агол, а потоа превиткајте го и ставете го во носат на торба и што може да се види насекаде.Тоа е како ранец.Кога сакате да ги користите повторно, вие само треба да ги земе надвор и тие ќе се појави надвор веднаш.Добар подарок за деца : Ова е добар подарок за децата.Ќе може да игра фудбал со децата во дворот, парк или на плажа.Исто така можете да започнете фудбалски натпревар со вашиот тим во секое време.Можете да вежбате брзо и лесно.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Haieshop Преносни Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Отворено Градина Децата Фудбалски Тренинг Pop-Up Фудбал Нето-Вратата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Haieshop Преносни Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Отворено Градина Децата Фудбалски Тренинг Pop-Up Фудбал Нето-Вратата

Фудбалски цел е лесен и пренослив, Тоа може да се користи во многу сцени како што се на отворено, градина,

DEN 2268.72
Haieshop Преносни Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Затворен Отворено Мал Фудбал Цел Мини Преносни Свитлива Фудбалски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Haieshop Преносни Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Затворен Отворено Мал Фудбал Цел Мини Преносни Свитлива Фудбалски

Децата Преносни : Тој може да го носат на неговото рамо во вашата локална парк, игралишта, училиштето, и с

DEN 2147.04
Преносни Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Возрасни Фудбалски Тренинг Опрема за Деца Фудбал Цели Преносни Фудбалски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Преносни Фудбал Цел Преносни Фудбал Нето Возрасни Фудбалски Тренинг Опрема за Деца Фудбал Цели Преносни Фудбалски

Внатрешна и надворешна : Оваа група може да се користи во затворени простории или надвор, во дворот, така

DEN 4528.56