• Неодамнешно
TOPINSTALL Центар Конзола Фах Компатибилен со Toyota RAV4 2021 2022 2019 2020 Додатоци, Потпирач Кутија Организатор Вметнете ABS Пластика Складирање Кутија

TOPINSTALL Центар Конзола Фах Компатибилен со Toyota RAV4 2021 2022 2019 2020 Додатоци, Потпирач Кутија Организатор

Buyers rating:
DEN 2212.80

Количина на стоки

◇Дизајниран За Вашиот Автомобил : центар конзола организаторот одговара 2019 2020 2021 2022 Toyota RAV4 додатоци. ◇Одличен Начин Да се Задржи Организираат Обезбедува брз пристап до мали, често се потребни објекти како телефон, монети, очила за сонце, пенкала, копчиња, бизнис картички, итн, но остава многу простор под за повеќе потешки и поголеми предмети.Дефинитивно помага да се работи организирано и поблиску при рака. ◇Да не ги Блокира Порти : Одговара на оригиналот Rav 4 производителот на дизајн.Сеуште имате пристап до USB порти. ◇Квалитет на Вградени : Направен од цврст ABS пластика, не е лесно да се деформира или оштетување.На гумени душеци во секој оддел се отстранува за чистење и ќе го задржи на работи од rattling. ◇Лесен за Инсталација : Лесно да го вметнете и отстраните.Мора да се има послужавник да се водат простор за складирање на вашиот RAV4 конзола!.Одговара Удобно : конзола фах се вклопува 2019 2020 2021 2022 RAV4 сите модели вклучувајќи ги и Авантура, ЛЕ, XLE, XLE Премија, Ограничен, SE, TRD Off-road, Патека, и Хибрид-ЛЕ, Ограничен, XLE, XSE.Помага да се користат просторот : Ова фах додава двојно-layer функционалност така ви помага да се неверојатно водат простор за складирање.Мора да се има rav 4 додатоци за возачите кои треба ова да го задржи нешта погоре во дофат.Изграден Тешка : Направен од високо-квалитетна ABS црна пластика.Не е лесно да се деформира или оштетување.Не се Лизга Душеци : Доаѓа со 2 гумени душеци.Објектите нема да направи бучава кога ќе се вози на патот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме Р Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F56 Hatchback
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме Р Декорација Додатоци Покрие Капа Случај Компатибилен со Мини Купер F56 Hatchback

Компатибилен со Мини Купер Мини Купер F56 Hatchback 2014+.Модерен и убава, со различни бои да се избере, тоа ќе ст

DEN 719.76