• Неодамнешно
TOPINSTALL Центар Конзола Организатор Компатибилен со Toyota Rav4 2021 2022 2019 2020 Додатоци, Црна Вметнете Средно Складирање Кутија АБС Материјал Divider

TOPINSTALL Центар Конзола Организатор Компатибилен со Toyota Rav4 2021 2022 2019 2020 Додатоци, Црна Вметнете

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

◇Дизајниран За Вашиот Автомобил : Компатибилен со 2019 2020 2021 2022 RAV4 опрема shift конзола. ◇Обезбедува Екстра Простор : Обезбеди неговото место за мали предмети како мобилни телефони, џвакањето гуми, картички, пенкала, USB кабел, презимиња, а потоа можете да ставите поголеми предмети под како очила за сонце, паричници, итн. ◇Не се Лизга т блок на полнење порта.Тоа, исто така, има дупки во задниот за кабел за да се дојде преку.Сакајте се направи бучава : изработен од ABS пластика, материјал.Гумени облоги се одржи предмети безбедно и сакајте се направи бучава кога возите.Инсталација : Само се лизга во конзола.Држи вашата работа во рамките лесно да се достигне.Никогаш не грижи се за сите предмети натрупување до вашата конзола повторно!Answer : ___________________________ Note : Ограничен со големината на оригиналната rav 4 конзола, ова организаторот може само да ги зачувате работите со дебелина помала од 0.67 Инчи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат