• Неодамнешно
6 Компјутери Божиќ Саќе Centerpieces 3D Среќен Божиќ Маса Оркестарот Дедо Божиќ Бел Гарланд Двојно Двострано Саќе Табела Topper Знак за Среќен Божиќ Зимските Празници Матери

6 Компјутери Божиќ Саќе Centerpieces 3D Среќен Божиќ Маса Оркестарот Дедо Божиќ Бел Гарланд Двојно Двострано

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Она што ќе добиете : 6 парчиња на различни форми саќе centerpieces се повторувајќи темата на Божиќ Ден.Големината на секоја саќе е за 5.9 инчен широк и 7.9 инчен висока, која е погодна во големина, не го окупира просторот и дава светла украсни сценографијата.Материјал : Овие Божиќ саќе centerpieces се направени на двострано cardstock и саќе топката и да ги комбинирате за да се заврши еден внимателно.Тие се совршени за на маса centerpieces Божиќ роденден декорација или тие може да се користи како сувенир да ги красат вашата вечера табела.Лесен За Користење : Ние веќе не хард дел со лепење cardstocks и саќе топката заедно, па вие само треба да се земе неколку секунди за да се заврши еден дел според сликата, а потоа го стави на вашиот омилен приказната површина.Божиќ централен маса декорации партија, лесно да ги красат вашата партија и да се заштеди време.Единствена форма Божиќ централен ќе додадете повеќе да се забавуваат на вашата страна.Широко Повод : Среќен Божиќ централен не се само идеални за Божиќ тема табела centerpieces партија декорација, но исто така може да се користи како сувенир да ги красат вашата вечера табела.За разлика од ова, Божиќ саќе табела topper исто така, може да се примени за да ги красат дневна соба, тремот, подот, маса за да создадете радосен празник Божиќ средина за вас. 100% Задоволството Гарантира и Побрзо превозот.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Она што ќе добиете : 6 парчиња на различни форми саќе centerpieces се повторувајќи темата на Божиќ Ден.Големината на секоја саќе е за 5.9 инчен широк и 7.9 инчен висока, која е погодна во големина, не го окупира просторот и дава светла украсни сценографијата.Материјал : Овие Божиќ саќе centerpieces се направени на двострано cardstock и саќе топката и да ги комбинирате за да се заврши еден внимателно.Тие се совршени за на маса centerpieces Божиќ роденден декорација или тие може да се користи како сувенир да ги красат вашата вечера табела.Лесен За Користење : Ние веќе не хард дел со лепење cardstocks и саќе топката заедно, па вие само треба да се земе неколку секунди за да се заврши еден дел според сликата, а потоа го стави на вашиот омилен приказната површина.Божиќ централен маса декорации партија, лесно да ги красат вашата партија и да се заштеди време.Единствена форма Божиќ централен ќе додадете повеќе да се забавуваат на вашата страна.Широко Повод : Среќен Божиќ централен не се само идеални за Божиќ тема табела centerpieces партија декорација, но исто така може да се користи како сувенир да ги красат вашата вечера табела.За разлика од ова, Божиќ саќе табела topper исто така, може да се примени за да ги красат дневна соба, тремот, подот, маса за да создадете радосен празник Божиќ средина за вас.100% Задоволството Гарантира и Побрзо превозот.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

6 Компјутери Среќен 40-то Роденден Табела Централен Украси, Црна и Златна Двојно Двострано Шарени Печатени Cardstock
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6 Компјутери Среќен 40-то Роденден Табела Централен Украси, Црна и Златна Двојно Двострано Шарени Печатени Cardstock

Единствена форма роденден на централен ќе додадете повеќе да се забавуваат на вашата страна.Единствена

DEN 215.76
Sumind 4 Поставите 3D Декоративни Картон камперски оган Централен, Вештачки Оган Лажни Пламен Хартија за камперски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sumind 4 Поставите 3D Декоративни Картон камперски оган Централен, Вештачки Оган Лажни Пламен Хартија за камперски

Убав пакет : еден пакет вклучува 4 поставете картон campfire, секој сет има 2 парчиња; пакетот е лесно за чувањ

DEN 239.76