• Неодамнешно
PTYQU 100 Компјутери Прозрачна ноќта на Вештерките Мини Черепот Глави Украси Реални Пластични Скелет Черепи за ноќта на Вештерките Трик Проп Додатоци Партија Десктоп

PTYQU 100 Компјутери Прозрачна ноќта на Вештерките Мини Черепот Глави Украси Реални Пластични Скелет Черепи

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Пакет вклучуваат :100 компјутери Прозрачна мини пластични черепот глави ,одлична за занаети и ноќта на Вештерките прикажува.Материјал :мини черепот е направен од високо-квалитетни пластични, издржлив и не е лесно да се оштетат。Големина :Еден череп големина е 0.7*0.5 инчи *1.5 cm.На Светлосен шарени мини черепот на главата не само што не е совршен ноќта на Вештерките десктоп декорација, но исто така може да се користи како декорација торта, DIY материјали, се облекуваат вашиот ноќта на Вештерките.Можете да го стави на маса и натпревар други ноќта на Вештерките украси за да додадете шарм на вашиот дом.Топло известување :ноќта на Вештерките черепи се мини.Ве молиме да се држат подалеку од деца под 3 за да се спречи задушување。.Опис на производот: -Превозот Листата : 100 компјутери мини черепот глави -Материјал : Направен од високо-квалитетна пластика . -Еден череп големина е 0.7*0.5 инчи2*1.5 cm -Симпатична,мини черепот глави за маса декорации -Одлично за занаети и ноќта на Вештерките прикажува.Совршен Партија Костим Додатоци : Мини черепот на главата не само што не е совршен ноќта на Вештерките десктоп декорација, но исто така може да се користи како декорација торта, DIY материјали, се облекуваат вашиот ноќта на Вештерките Топло Совети : 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Ако не сте задоволни, ние и ВЕТУВАМЕ на вашите пари назад.Ако имате било какви прашања, ве молам само да не контактирате директно ноќта на Вештерките черепи се мини.Ве молиме да се држат подалеку од деца под 3 за да се спречи задушување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

6 Компјутери Среќен 40-то Роденден Табела Централен Украси, Црна и Златна Двојно Двострано Шарени Печатени Cardstock
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6 Компјутери Среќен 40-то Роденден Табела Централен Украси, Црна и Златна Двојно Двострано Шарени Печатени Cardstock

Единствена форма роденден на централен ќе додадете повеќе да се забавуваат на вашата страна.Единствена

DEN 215.76
Sumind 4 Поставите 3D Декоративни Картон камперски оган Централен, Вештачки Оган Лажни Пламен Хартија за камперски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sumind 4 Поставите 3D Декоративни Картон камперски оган Централен, Вештачки Оган Лажни Пламен Хартија за камперски

Убав пакет : еден пакет вклучува 4 поставете картон campfire, секој сет има 2 парчиња; пакетот е лесно за чувањ

DEN 239.76