• Неодамнешно
Турција на Маса Книга и Активност Комплет - славете и да Започне Нов Благодарноста Традиција

Турција на Маса Книга и Активност Комплет - славете и да Започне Нов Благодарноста Традиција

Buyers rating:
DEN 540.00

Количина на стоки

-Започнете Нова Семејната Традиција и Споделување на Она што Сте Благодарни За Со овој Heartwarming Комплет. -Охрабрувајте ги Децата и Членови на Семејството да се Пополни Турција Пердуви со Зборови на Благодарност, тогаш Прочитајте ги на Глас на денот на Благодарноста. -Турција Централен е Прекрасен Прилог на било Дома, во Училница, или Средина за Учење, Колку Пердуви, Можете Да Додадете и да го Покажете Вашиот Благодарам. -На Хранење Америка Партнер, Турција на Маса има Донирано Над 1 Милиони Оброци за Семејства Низ целата Земја. -Вклучени маркерот е алкохол-базирани за постојаноста и се сметаат за опасни за враќање цели.Турција на Маса Книга и Активност Комплет - славете и да Започне Нов Семејната Традиција.Се претвори во благодарение на дневна рутина со предавање на вештината на благодарност за вашите деца и семејство.Оваа heartwarming птица служи како секојдневен потсетник за да се сеќавам на луѓето и нештата што се благодарни за.Нова семејната традиција, се направи обид да се мисли на тоа и снимете ја вашата благодарност за нов пердув секој ден, и прикажување на нив гордо ја вашата турција.На денот на Благодарноста, читање на глас она што секој член од семејството треба да бидеме благодарни за.Голема семејна дејност или прикаже парче за дома, училница, или средина за учење, децата ќе научат да размислуваат за и да се разбере благодатите на нивните животи.Цениме сите на животот е благослови со ова забавно и лесно да се користи за полнење, кој вклучува 13 chevron/polka точка пердуви, маркер, и книга за вашето семејство.Не само што ќе вашето семејство искуство предностите на тоа, благодарни, исто така, ќе ја доживее радоста на давајќи, знаејќи дека 10 оброци ќе бидат обезбедени за да некој во потребата со секој Турција на Маса се продава.До денес, над 1.000.000 оброци се донирани од страна на Турција на Маса преку нашето партнерство со Хранење Америка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Sumind 4 Поставите 3D Декоративни Картон камперски оган Централен, Вештачки Оган Лажни Пламен Хартија за камперски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Sumind 4 Поставите 3D Декоративни Картон камперски оган Централен, Вештачки Оган Лажни Пламен Хартија за камперски

Убав пакет : еден пакет вклучува 4 поставете картон campfire, секој сет има 2 парчиња; пакетот е лесно за чувањ

DEN 239.76
6 Компјутери Среќен 40-то Роденден Табела Централен Украси, Црна и Златна Двојно Двострано Шарени Печатени Cardstock
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6 Компјутери Среќен 40-то Роденден Табела Централен Украси, Црна и Златна Двојно Двострано Шарени Печатени Cardstock

Единствена форма роденден на централен ќе додадете повеќе да се забавуваат на вашата страна.Единствена

DEN 215.76