• Неодамнешно
Brubaker 1 3/8 6 NC ХС Цевка ДОПРЕТЕ 4 Директно Flute 1.375 GH-4 - JR0748LVR

Brubaker 1 3/8 6 NC ХС Цевка ДОПРЕТЕ 4 Директно Flute 1.375 GH-4 - JR0748LVR

Buyers rating:
DEN 672.00

Количина на стоки

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDPIPE ДОПРЕТЕ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDMATERIALHSCOATINGNONETAPPING ГОЛЕМИНА : 1 3/8 - 6 NC# И ВИДОТ НА ФЛЕЈТА : 4 ДИРЕКТНО FLUTESMANUFACTURER / БРЕНД : BRUBAKERTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB-СИ-1-5-6.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат