• Неодамнешно
USAMILY 4 Парчиња Метал Бакар Круг Месинг Цевки, 5 mm x 0.5 mm x 12 инчи

USAMILY 4 Парчиња Метал Бакар Круг Месинг Цевки, 5 mm x 0.5 mm x 12 инчи

Buyers rating:
DEN 287.76

Количина на стоки

Материјал : Месинг, внатрешни работи е мазна, без споеви.Надворешниот Дијаметар : 5mm.Внатрешен Дијаметар : 4mm.Должина : 12 инчен.Пакетот вклучува : 4 парчиња Месинг Цевки.Најчесто се користи во индустријата, автомобилската, морски модел одлуки, прототип инженери, метал занает и метални работи хоби итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Челик Плоштадот Цевка 2X 2X .125 Ѕид 6 Парче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Челик Плоштадот Цевка 2X 2X .125 Ѕид 6 Парче

Челик Плоштадот Цевка 2"X 2"X .125" Ѕид 6" Парче За поголеми парчиња или прилагодено намалувања ве молиме да н�

DEN 271.20