• Неодамнешно
К&S9828 Круг Месинг Цевка, 10мм OD x 0.45 mm Ѕид x 300мм Долго, 1 Парче, Направени во САД

К&S9828 Круг Месинг Цевка, 10мм OD x 0.45 mm Ѕид x 300мм Долго, 1 Парче, Направени во САД

Buyers rating:
DEN 93.36

Количина на стоки

Легура 260/272 1/2-3/4 тешко ЛЕСНА мелница заврши ASTM B135. Висок Квалитет; Чиста Месинг.ДОСТИГНЕ/ROHS/Опасен Минерали во Согласност.Направен во САД. "Нашите Материјали, Вашите Креации" Најчестите начини на употреба : DIY Проекти (Накит, Домашни Décor, Tinkering, ИТН..), Модел на Одлуки (Возови, Авиони, R/C Автомобили, Итн..), Уметности & Занаети, Дом, Електрични, Дрво, Инженеринг, Образование, Puppetry/Stop-Motion Анимација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Челик Плоштадот Цевка 2X 2X .125 Ѕид 6 Парче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Челик Плоштадот Цевка 2X 2X .125 Ѕид 6 Парче

Челик Плоштадот Цевка 2"X 2"X .125" Ѕид 6" Парче За поголеми парчиња или прилагодено намалувања ве молиме да н�

DEN 271.20