• Неодамнешно
Чај Форте Презентација Кутија Презентација Кутија Чај Мостра Подарок Сет, 20 Избрани Различни Рачно Изработени Пирамида Чај Infuser Кеси (Asst Чај Дегустација)

Чај Форте Презентација Кутија Презентација Кутија Чај Мостра Подарок Сет, 20 Избрани Различни Рачно Изработени

Buyers rating:
DEN 477.60

Количина на стоки

ЧАЈ ДЕГУСТАЦИЈА АСОРТИМАН со десет варијанти на нашиот најпопуларен чај мешавини - Black Currant, Органски Ерл Греј Чај, Органски Зелен Манго Праска, Органски Јасмин Зелен Чај, Бела Ambrosia, Бела Ѓумбир Круша, Африкански Краткоденица, Органска Камилица Citron, Органски Ѓумбир Lemongrass, Малина Нектар.РАЗЛИЧНИ, ПРЕФИНЕТИ ВКУСОВИ од само најдобрите целиот чај остава во светот, помеша со ароматични овошје, зачини и билки.ПРЕКРАСЕН ЧАЈ ПОДАРОК СЕТ нуди разновидност на врвен гурмански чаеви, повеќето поздрави водителка подарок или подарок за љубителите на чај.ПРЕЗЕНТАЦИЈА КУТИЈА чај мостра има 20 избрани пирамида чај торба infusers, рачно изработени за да се овозможи деликатни остава да luxuriantly unfurl во топла вода, за производство на deliciously ароматични, вкусна шолја.ЗАВИТКАНИ ВО ДОМОТ, врежана шема подарок кутија со сатен лента, отворете го капакот за да се открие чај дегустација мени со мешавина описи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Јоги Чај СИТЕ 58 Смета Вкусови Свежи Органски Чај Кеси Огромен Број Асортиман Пакет Мостра Различни Пакет Подарок!
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Јоги Чај СИТЕ 58 Смета Вкусови Свежи Органски Чај Кеси Огромен Број Асортиман Пакет Мостра Различни Пакет Подарок!

Чај навивачи секогаш се прашуваат што вкусови, тие треба да се обиде прво.Сега можете да ги примерок на ц

DEN 1996.80