• Неодамнешно
Нашите Среќно Место - 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

Нашите Среќно Место - 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

Buyers rating:
DEN 645.36

Количина на стоки

ПАТУВАЊЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! - Ова е 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла.Со својата убава мазна површина и удобно обемот ова совршено се вклопува во вашата рака.Уживајте во вашиот кофеин на go!.ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ - Ова патување кригла е направен од премиум квалитет, од нерѓосувачки челик.Тоа е погуста отколку повеќето патни чаши на пазарот што го прави цврсти и трајни производи за секојдневна употреба.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место СЕКОГАШ - Ова патување кригла не е микробранова безбедно и тоа не е машина за миење садови безбедно.Тоа е една рака мие само објект.Миење на рацете ова патување кригла ќе го направи тоа трае и подолго!.СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - Ова е одлична можност да им даде подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Мајката, Таткото Ден, Родендени, Свадба Подароци, или било давање на подарок празник.Тоа е уште голема за групи, корпоративни настани, канцеларија партии, дома декор, ресторани и кафе-барови и многу повеќе.Ова е 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла.Со својата убава мазна површина и удобно обемот ова совршено се вклопува во вашата рака.Уживајте во вашиот кофеин на go!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Дрво-Слободен Честитки Пионерите Колеџ Кошарка Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Дрво-Слободен Честитки Пионерите Колеџ Кошарка Подмолна Патник Двојно Ѕидови Кул Чаша со Обновливи Слама, 16-Унца

Квалитетот 16 унца двојно ѕидови акрилик кул чаша со обновливи слама.BPA Free и Предлог 65 согласност.За ладн

DEN 141.36
3dRose Слика за Среќен Кинеската Нова Година, Со Фотографијата На Вистински Мајмун-Патување Кригла, 14 оз, Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3dRose Слика за Среќен Кинеската Нова Година, Со Фотографијата На Вистински Мајмун-Патување Кригла, 14 оз, Нерѓосувачки

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Леснозафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на

DEN 801.36