• Неодамнешно
Имаат Bonfire - 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

Имаат Bonfire - 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла, Бела

Buyers rating:
DEN 645.36

Количина на стоки

ПАТУВАЊЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! - Ова е 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла.Со својата убава мазна површина и удобно обемот ова совршено се вклопува во вашата рака.Уживајте во вашиот кофеин на go!.ИЗДРЖЛИВИ И ЗДРАВ - Ова патување кригла е направен од премиум квалитет, од нерѓосувачки челик.Тоа е погуста отколку повеќето патни чаши на пазарот што го прави цврсти и трајни производи за секојдневна употреба.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место СЕКОГАШ - Ова патување кригла не е микробранова безбедно и тоа не е машина за миење садови безбедно.Тоа е една рака мие само објект.Миење на рацете ова патување кригла ќе го направи тоа трае и подолго!.СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - Ова е одлична можност да им даде подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Мајката, Таткото Ден, Родендени, Свадба Подароци, или било давање на подарок празник.Тоа е уште голема за групи, корпоративни настани, канцеларија партии, дома декор, ресторани и кафе-барови и многу повеќе.Ова е 14oz Нерѓосувачки Челик Патување Кригла.Со својата убава мазна површина и удобно обемот ова совршено се вклопува во вашата рака.Уживајте во вашиот кофеин на go!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

3dRose бидете Мирни и Сестра на Носење на Негување на Работа Сестри Ден Подароци Црна Забава Смешно Хумор Хумористични
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3dRose бидете Мирни и Сестра на Носење на Негување на Работа Сестри Ден Подароци Црна Забава Смешно Хумор Хумористични

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Леснозафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на

DEN 582.00
3dRose Слика за Среќен Кинеската Нова Година, Со Фотографијата На Вистински Мајмун-Патување Кригла, 14 оз, Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3dRose Слика за Среќен Кинеската Нова Година, Со Фотографијата На Вистински Мајмун-Патување Кригла, 14 оз, Нерѓосувачки

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Леснозафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на

DEN 801.36
3dRose Лубеницата Патување Кригла, 14-Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3dRose Лубеницата Патување Кригла, 14-Унца

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Леснозафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на

DEN 585.60
3dRose Две Raccoons Патување Кригла, 14-Унца
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3dRose Две Raccoons Патување Кригла, 14-Унца

14oz капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик.Леснозафат се справи со палецот одмор.Слајд отворање на

DEN 364.80