• Неодамнешно
Ruluti 8 Парчиња Мерење Чаши и Лажици Пластовидно Нерѓосувачки Челик се Справи со Мерење Чаши Кујна Gadgets (Црна)

Ruluti 8 Парчиња Мерење Чаши и Лажици Пластовидно Нерѓосувачки Челик се Справи со Мерење Чаши Кујна Gadgets

Buyers rating:
DEN 2241.60

Количина на стоки

Скалата е лесно да се прочита : рачката на секој мерење чаша и лажица е јасно означени со мерење вредност на јачината на звукот и milliliters за брза идентификација и точност.Овие практични и прецизни нерѓосувачки челик мерење чаши и лажица групи се совршени за леќата, печење состојки, течности или чај и кафе.Повеќе големини, вклучувајќи 4 мерење чаши-1 чаша (236ml), 1/â€"â€"2 првенство (118ml), 1/â€"â€"3 чаша (78ml), 1/â€"â€"4 првенство (59ml), 4 мерење лажици-1 Tbsp (15ml), 1/2 tbsp (7.5 ml), 1 лажиче (5ml), 1/2 лажиче (2.5 ml).Ова мерење лажица сет, сува мерење на првенство ги исполнува сите ваши готвење и печење потреби!.Лесен за чистење : нашата лажичка за мерење на алатката може да биде вратен на неговата форма со миење со вода и бришејќи тоа.Тоа може да се чисти побрзо во машина за миење садови, и мерење лажица може да се користат во машина за миење садови.Лесен за носење и чување на : Лесни мерење чаши и метал мерење лажици може да бидат вгнездени со едни со други и да се поставуваат заедно со лесен-за-отворање и затворање прстени за да се обезбеди лесно организација и складирање.Кога сакате да користите мерење лажица и мерење на купот на одредена големина, тоа може да биде лесно отстранети.Нашата симпатична мерење првенство ќе го направат вашиот живот полесно!.Ова мерење првенство и мерење лажица безбедно да се користи и за течни состојки.Име на производ : Мерење на купот со handle Colour : Black Size : 2-9cm Weight : 180g Quantity : 8 парчиња/set Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлика поради различни монитор.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

20 мл Расположливиот Бела Хартија Чаши Кафе со Црна Купола Капаци и Заштитни Брановидни Првенство Ракави - Совршени
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

20 мл Расположливиот Бела Хартија Чаши Кафе со Црна Купола Капаци и Заштитни Брановидни Првенство Ракави - Совршени

Вредноста Пак на вашиот избраната количина на 20 унца Бела Хартија Топли Чаши, Ракави & Црна Купола Капац�

DEN 6886.80