• Неодамнешно
Деца Слама Купот со 2 лица кои ракуваат со Храна Одделение Силиконски Обука Првенство за Бебето, Трајни, Дојде со Слама Четка, BPA Free, 5 мл (Кајсија)

Деца Слама Купот со 2 лица кои ракуваат со Храна Одделение Силиконски Обука Првенство за Бебето, Трајни, Дојде

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

2 во 1 Дете Чаши : Ова силикони првенство доаѓа со не-истури капак и силиконски слама и слама четка.Тоа дејствува како и на отвореното првенство и слама првенство, давајќи му на вашето бебе повеќе опции да им помогне да ги совладате овој пиење вештини.BPA Free & Безбедност : Ова силикони првенство направени во 100% од храна одделение силиконски, не содржат било која BPA, Олово, и Phthalates, немаат никакви вкус или мирис.Издржливи и трајни, се чувствува безбедно, замрзнувач & микробранова & машина за миење садови безбедно.Лесно да се Одржи : TOPGOMES обука и учење на Купот со 2 рачки се совршено големина за малку раце да го зграби и да одат, години може да се одржи на мала чаша лесно, тие ќе бидат воодушевени користење на ова првенство како голем дете.Лесен за Чистење : Модерна & едноставен дизајн го прави лесно да се расчисти.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО - може да се спротивстави на температури до 284f/140c.И доаѓаат со слама четка, да ги задржи вашите слама јасно и еднократно.Задоволството на клиентите Гарантира : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ние се обезбеди 100% пари гаранција за враќање, ако се чувствувате незадоволни со Topgomes силикони sippy првенство.Оваа слама купот се направени од издржлив, латекс-бесплатна храна одделение силиконски, BPA-free.2 рачки се совршено големина за малку раце за да го дофати.И капакот е симпатична кутре дизајн.Купот е идеален за бебиња од 6 месеци до.Оваа слама првенство е обука купот, тој е дизајниран за да се олесни транзицијата од шишиња на традиционалните чаши полесно за сите.Кога е време за вашето дете да напредува на голем дете првенство, едноставно отстранете го капакот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

2 Парчиња Првенство Силикони Дете Обука Чаша со Силиконски Цевчиња, Силикони Слама Чаши Истури Доказ Sippy Првенство
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

2 Парчиња Првенство Силикони Дете Обука Чаша со Силиконски Цевчиња, Силикони Слама Чаши Истури Доказ Sippy Првенство

Доволно количество : ќе добиете 2 парчиња силиконски слама чаши, кој е во сина и жолта боја, соодветно, из

DEN 251.76