• Неодамнешно
Annecy Дрвени Чекор Столче, Ноќни Чекор Столче за Возрасни Дрвени Чекор Столче за Кујна, Бања, Спална соба - Преносни 2 Чекор Столче Темно Орев(Собранието Задолжително)

Annecy Дрвени Чекор Столче, Ноќни Чекор Столче за Возрасни Дрвени Чекор Столче за Кујна, Бања, Спална соба -

Buyers rating:
DEN 1223.76

Количина на стоки

Цврсто Дрво Оваа орев дрвени чекор столче има не се лизга влошки на секоја нога, Обезбедува дополнителна стабилност, и го спречува кат од тоа да биде изгребани.Топло Совети : Ние обезбеди соодветни инструкции за инсталација.Ако наидат на проблеми во текот на процесот на инсталација на, ве молиме слободно да контактирате со нас, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. 2 x Цврсто Дрво Одбор. 6 x Метални Скалила Делови. 1 x Ален Копче. 1 x Додаток за Полнење. 1 x Инструкции.Со овој чекор столче, вашето дете може да го достигне играчки што се зачувани на полиците без да бара помош, или дури и да им помогне во кујната на оброк!Тоа исто така може да се користи како место за неа да работат на маса или да прочитате книга.Боја : Темно Орев,Светлина Орев.Материјал : Цврсто дрво & Метал.Производ Големина : 17" L x 15"W x 13.5"Х. Тоа обезбедува екстра висина за да стигнат до оние повисоко, совршен за деца да се постигне шалтери, прекинувачи за светло или само се искачи на кревет или тоалетни седишта.Комбинирање на цврсто дрво и метал, природен и индустриски.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ppqq Едноставна Полу-Кружни Виножито Мали Клупата Домаќинство Затворен Стол Децата Столче Подножјето на Возилото
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ppqq Едноставна Полу-Кружни Виножито Мали Клупата Домаќинство Затворен Стол Децата Столче Подножјето на Возилото

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 1757.28
SongL Чекор Столче Возрасни Цврсто Дрво Чекор Столица 3-Слој На Возилото Проширува Мултифункционален Безбедност
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SongL Чекор Столче Возрасни Цврсто Дрво Чекор Столица 3-Слој На Возилото Проширува Мултифункционален Безбедност

Thetool скала се идеални за секој современ дом, со еден минималистички дизајн и здрав елементи кои ќе ви ово

DEN 2304.00
DIAOD Анти Прескокнете Бебе Медиокритет Обука Седиштето на Децата Медиокритет Бебе Тоалетот Седиште со Прилагодливи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

DIAOD Анти Прескокнете Бебе Медиокритет Обука Седиштето на Децата Медиокритет Бебе Тоалетот Седиште со Прилагодливи

Материјал : ПП + СТП.Висината на возилото е прилагодлив во две нивоа, и висина на возилото може да биде фл

DEN 1548.00