• Неодамнешно
МОБ Стриже-Entree GE4251 75 12 Криви Entree Стриже, 7.5

МОБ Стриже-Entree GE4251 75 12 Криви Entree Стриже, 7.5

Buyers rating:
DEN 1377.60

Количина на стоки

Идеален за сите околу секојдневно чешлање и доработка.Карактеристики розова искра прст и палецот прстени.Секој има Rockwell Цврстина оценка на 58. Земја На Потекло : Сад.Одликувајќи се со врвен квалитет, од нерѓосувачки челик, градежништвото, професионални одделение Geib Entree Shears се совршени за сите околу секојдневно чешлање и доработка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Geib GE6615 65 30 30 Заб левак Blender Стриже
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Geib GE6615 65 30 30 Заб левак Blender Стриже

Ножеви остане остри за неколку месеци.Shears се прецизност бројат и избалансирано.Се справува со прст, поч

DEN 2039.76