• Неодамнешно
Geib GE6615 65 30 30 Заб левак Blender Стриже

Geib GE6615 65 30 30 Заб левак Blender Стриже

Buyers rating:
DEN 2039.76

Количина на стоки

Ножеви остане остри за неколку месеци.Shears се прецизност бројат и избалансирано.Се справува со прст, почива се contoured за максимална удобност.Двоен завртка тензија произведува мазна scissoring.Направен специјално за левак корисници, Geib Gator левак 6½" 30-Заб Blender Shears беа развиени од страна на groomers, за groomers, да нуди ненадминлива рамнотежа, тежина, и се чувствуваат.Идеална за обликување и мешање.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат