• Неодамнешно
МОБ LFT-Blndr GE4255 65 40 Entree Левата Рака Blender Стриже, 6.5

МОБ LFT-Blndr GE4255 65 40 Entree Левата Рака Blender Стриже, 6.5

Buyers rating:
DEN 321.60

Количина на стоки

Идеален за сите околу секојдневно чешлање и доработка.Одлично за мешање од груби clipper линии.Секој има Rockwell Цврстина оценка на 58. Специјално дизајнирани за левак на корисниците, овие професионални одделение Geib Entree Двострано Blender Shears се совршени за сите околу секојдневно чешлање и доработка, како и мешање од груби clipper линии.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат