• Неодамнешно
GoPets Deshedding Алатка со Себе Чистење Криви Чешел Ножот, Здрав и Ергономски Рачка, 4 Инчен Четка

GoPets Deshedding Алатка со Себе Чистење Криви Чешел Ножот, Здрав и Ергономски Рачка, 4 Инчен Четка

Buyers rating:
DEN 959.04

Количина на стоки

НАЈБРЗО И НАЈМНОГУ УДОБНО DESHEDDER ЗА ВАШИТЕ МИЛЕНИЦИ - нашата 4 инчен долго уникатен криви чешел дизајн контури на вашите миленици тело што го прави повеќе удобно и поефикасни од традиционалните рамни сечилото deshedding tools.Со автоматска крзно ejector копчето, тоа го прави за чистење со четка бриз.ОСТАВЕТЕ ЗДРАВА И СЈАЈНА TOPCOAT ЗАД - Додека уште отстранување на слобода undercoat.Работи одлично за мали, средни или големи куче или мачка која има кратка, средна или долга коса.Се фантастични резултати на било која од вашиот кожен пријатели и да се направи ова мора да го имате во вашите миленичиња чешлање материјали кошница.ИСКЛУЧИТЕЛЕН КВАЛИТЕТ 4 инчи, Силна, од не ' Рѓосувачки Челик Чешел, Со Безбедни Сечилото Капак кој ги штити ножеви животен век откако ќе го користите секој пат.СИЛНА Стабилна се справи со тоа, едноставно, не ќе се скрши.КУПИ СЕГА СО ДОВЕРБА - Нашата Безусловна Гаранција за квалитет - АПСОЛУТНО НИКАКОВ РИЗИК ЗА ВАС!Ние нудиме ЗАМЕНА АЛАТКА или НАПЛАТА ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето!Му ја ВРАТИ НА ЗАЕДНИЦАТА кога ќе се купи со Go Pets ние донираат дел од сите наши добивката на животните добротворни организации, no-kill засолништа, и животински rescues така можете да му ја врати на вашиот кожен пријатели и нивните заедници.Најбрз и најефикасен куче четка или мачка со четка може да се најдат.Чешел брзо ќе deshed и отстрани лабава undercoat.Се работи за двоен и единечен слој кучиња и мачки.Помага со вирусот, matts, и tangles .Намалување на вирусот и до 95%, без оштетување на topcoat.Чешел е од 4 инчи, широк за да се направи чешлање брзи и бесни.Работи подобро отколку исфрлање седиште!.Полесно да се чисти од традиционалните гребло, измамник четка, или ракавица.Се соберат на косата во еден куп или да ги стави во право во ѓубре.Никогаш не седат околу подигање на влакната од чешел повторно.Дава вашето домашно милениче на поудобно искуство.Поефикасно и побрзо од традиционалните рамни чешел.Повеќе удобно ергономски здрав справи со тоа, не ќе се скрши со лесно да стигне до крзно вадење на копчето.Заштедите пари & младоженецот вашето домашно милениче дома во само неколку минути.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Домашно милениче Четка, Фирма Миленичиња Чешлање Четка Практични домашно Милениче Коса Пролевање Чешел за Мачки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Четка, Фирма Миленичиња Чешлање Четка Практични домашно Милениче Коса Пролевање Чешел за Мачки

СПЕЦИФИКАЦИЈА ГОЛЕМИНА : Состојба : 100% сосема нов,предмет тип : пет чешел,материјал : пластични + нерѓосув

DEN 424.80
Домашно милениче Коса Отстранување Чешел, Миленичиња Чешлање Четка Анти-пропадна Милениче Четка за Мачки и Кучиња(зелен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Коса Отстранување Чешел, Миленичиња Чешлање Четка Анти-пропадна Милениче Четка за Мачки и Кучиња(зелен)

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК МАТЕРИЈАЛ:Милениче чешел направени од високо квалитетни пластични и нерѓосувачки

DEN 1548.00
Домашно милениче Четка, домашно Милениче Коса Отстранување Чешел Удобно Миленичиња Чешлање Четка Трајни производи
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Четка, домашно Милениче Коса Отстранување Чешел Удобно Миленичиња Чешлање Четка Трајни производи

Гаранција : Сите производи што се продаваат од страна на нашиот бренд, ние ќе им даде на строги осигурува

DEN 350.16
Домашно милениче Коса Отстранување Чешел со Дрвена Рачка и Виси Дупка, домашно Милениче Коса Смена Кубат Вишокот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Коса Отстранување Чешел со Дрвена Рачка и Виси Дупка, домашно Милениче Коса Смена Кубат Вишокот

БЕЗ ВИШОК НА КОСА Работи одлично на сите spills, долга и кратка коса кучиња, мачки, итн.Оваа чешел карактери

DEN 263.76
XINGDAO Куче Додатоци за Миленичиња Четка Игла Чешел Одговара за Куче Долга Коса Отстранување Гребло Мачка Чешлање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

XINGDAO Куче Додатоци за Миленичиња Четка Игла Чешел Одговара за Куче Долга Коса Отстранување Гребло Мачка Чешлање

Тип : кутре.Големина : 18*9cm.Материјал : пластика.Предмет тип : игла чешел.Направете вашето домашно миленич

DEN 1879.20
Домашно милениче Коса Отстранување Чешел, Пет Четка Трајни Практични Миленичиња Чешлање Четка за Мачки и Кучиња(розева)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Коса Отстранување Чешел, Пет Четка Трајни Практични Миленичиња Чешлање Четка за Мачки и Кучиња(розева)

ПРОИЗВОД ФУНКЦИЈА : Пет четка шупливи се справи со дизајн, антипропадна и удобен, лесно да и се спаси пов

DEN 417.60
Домашно милениче Коса Отстранување Чешел, Фирма Анти-пропадна Удобно Практични Миленичиња Чешлање Четка Милениче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Коса Отстранување Чешел, Фирма Анти-пропадна Удобно Практични Миленичиња Чешлање Четка Милениче

ДВОЕН РЕД : Двоен ред круг главата чешел, може целосно да одговара на миленичиња тело форма, не го оштети

DEN 354.96