• Неодамнешно
Make Up Четки, Преносни Козметички Четка, Сенки Фондацијата Во Прав Со Четка, Поставете Шминка Алатка (Зелен)

Make Up Четки, Преносни Козметички Четка, Сенки Фондацијата Во Прав Со Четка, Поставете Шминка Алатка (Зелен)

Buyers rating:
DEN 194.16

Количина на стоки

Мазна и мека четка косата, нема да се откажат коса, удобно да го допре и да нема штета на кожата.Висок квалитет шминка четка направена од мека и густа висок квалитет на синтетички влакна може да задржи во прав и ја чува кожата мека и удобна.Сите шминка љубовник ќе биде среќен за да ја добијат оваа шминка четка подарок сет.Со силна прав алчни за моќ, да може ефективно да се применуваат сенки на вашиот eyelids.На лесно се апсорбира во прав структура ја прави вашата шминка изгледаат природно.Make up четка во собата може да се задоволат различните потреби на почетници и професионална шминка уметници во исто време.Козметички Четка може да се примени во прав рамномерно, да ви помогне да се создаде природни и исклучителна око шминка, покажуваат контурите на очите.Овие суштински четки се одлични за течности, прав или креми.На лесно се апсорбира во прав структура ја прави вашата шминка изгледаат природно.Четка рачка е направена од цврсто дрво, лесно да се одржи, целокупната изгледа освежување и елегантен.Make up четки може да анти-корозија и mothproof, нема штетни материи.Погоден за различни прилики : роденден, годишнина, Valentine 's Day, мајка Фестивал и сл.Да ви донесе најголемото изненадување љубовник или пријател.Горниот крај од дршката е задебелена алуминиум цевка, висока glossiness и добра издржливост, не е лесно да ' рѓа.Пренослив дизајн, има четка контејнер за складирање шминка четка, удобен за носење.Шминка четка во собата е многу погоден за почетници и професионална шминка уметници make up.Многу погоден за патување за складирање, чување и преносни дневна шминка користите.Со силна прав алчни за моќ, оваа шминка четка да може ефективно да се применуваат сенки на вашиот eyelids.Четка рачка е направена од цврсто дрво, лесно да се одржи, целокупната изгледа освежување и елегантен.Карактеристики : Мазна и мека четка косата, нема да се откажат коса, удобно да го допре и да нема штета на кожата.Со силна прав алчни за моќ, да може ефективно да се применуваат сенки на вашиот eyelids.Може да се примени во прав рамномерно, да ви помогне да се создаде природни и исклучителна око шминка, покажуваат контурите на очите.Четка рачка е направена од цврсто дрво, лесно да се одржи, целокупната изгледа освежување и елегантен.Горниот крај од дршката е задебелена алуминиум цевка, висока glossiness и добра издржливост, не е лесно да ' рѓа.Пренослив дизајн, има четка контејнер за складирање шминка четка, удобен за носење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Шминка Четка Set Material : Horsehair Color : Green Quantity : 5pcs Package листата : 5 * Шминка Brushes1 * Четка Сад.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Двојно Заврши Веѓа Четки Чешел Поставите Веѓа Шминка Комплет Веѓа Четка Чешел Дизајн Овозможува Прецизност Примена
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Двојно Заврши Веѓа Четки Чешел Поставите Веѓа Шминка Комплет Веѓа Четка Чешел Дизајн Овозможува Прецизност Примена

Двоенраководител веѓа четка,дизајн овозможува прецизност примена на веѓата прав, восоци и рамномерно м

DEN 143.76
BlingToman 5 во 1 Шминка Четки Поставите Козметички Четки, Вклучувајќи Сенки Четка Усна Четка Лицето Четка Фондацијата
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BlingToman 5 во 1 Шминка Четки Поставите Козметички Четки, Вклучувајќи Сенки Четка Усна Четка Лицето Четка Фондацијата

Што го заслужуваат тоа! 5 Во 1 мултифункција козметички четки целосно функционирање,лесен за чување,неже

DEN 335.76
HIOJDWA Шминка Четки за Полнење Дијамант Шминка Четки Поставите Прав Сенката за Очи Фондацијата Мешавина Руменило
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HIOJDWA Шминка Четки за Полнење Дијамант Шминка Четки Поставите Прав Сенката за Очи Фондацијата Мешавина Руменило

Направени од високо квалитетен материјал,кој е издржлив за да го користите и ќе обезбеди голема грижа з

DEN 552.00