• Неодамнешно
FENXIXI 7 компјутери Вертикален Цевка Шминка Четка Поставите 7 Гранка Преносни Модели Козметички Четка Убавина Алатка Сет (Боја : Грозје Виолетова)

FENXIXI 7 компјутери Вертикален Цевка Шминка Четка Поставите 7 Гранка Преносни Модели Козметички Четка Убавина

Buyers rating:
DEN 4128.96

Количина на стоки

Функција : Поинаква форма четка, што се користи во основа, сенки, eyehole, веѓите, eyeliner, усна лицето дел направи грижа!.Професија Дизајн на Брус : Погоден лицето дел различни агли, напор шминка!.Материјал : се Фокусираат на Различни Функција, Користи Врвот Одделение на Влакна на Косата Материјал.Лесно да се Прав!Меки и удобни!Или професионална или почетник може да се добие започна без напор!.Материјал : дрвена рачка/алуминиумска цевка/најлон волнени влакна. 1. Функција : Поинаква форма четка, што се користи во основа, сенки, eyehole, веѓите, eyeliner, усна лицето дел направи грижа!2. Професија Дизајн на Брус : Погоден лицето дел различни агли, напор шминка!3. Материјал : се Фокусираат на Различни Функција, Користи Врвот Одделение на Влакна на Косата Материјал.4.Лесно да се Прав!Меки и удобни!Или професионална или почетник може да се добие започна без напор!Спецификации : Боја : Грозје Виолетова, Лаванда Виолетова, Сина (Изборен)Материјал : дрвена рачка/алуминиумска цевка/најлон волна fiber Size : влакна 4.3 cm вкупна должина од 15cm.Пакет се Вклучени : 7 * Шминка brushes Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

10Pcs Козметички Четка, Мултифункционални Алуминиумска Цевка се Зголеми Злато Трајни Лицето Шминка Четки, Најлон
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

10Pcs Козметички Четка, Мултифункционални Алуминиумска Цевка се Зголеми Злато Трајни Лицето Шминка Четки, Најлон

Стилски изглед е добро дизајнирани и поудобно.Тоа може да се користи за чистење на ноктите прашина, а ис

DEN 239.76
професионална шминка четки Шминка Четка Поставите 26 Махагони Премиум Синтетички Фондацијата Меша Лице во Прав
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

професионална шминка четки Шминка Четка Поставите 26 Махагони Премиум Синтетички Фондацијата Меша Лице во Прав

Најдобар Избор за Дома и Подарок : Искажете вашата љубов да љубовник, пријатели итн 1 Од СУШТИНСКО значењ

DEN 1485.84
8pcs/Set Преносни Шминка Четка за Полнење, Козметички Комплет, Фондацијата Blusher Сенки Козметички Алатка сочинуваат
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

8pcs/Set Преносни Шминка Четка за Полнење, Козметички Комплет, Фондацијата Blusher Сенки Козметички Алатка сочинуваат

Направени од високо квалитетен материјал : не е лесно да се процени и лесно да се држиме, шминка четка во

DEN 582.96
Шминка четка Луксузни 10Pcs Злато Сребро Шминка Четки Поставите Случај Професионална Козметика Сочинуваат Алатка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шминка четка Луксузни 10Pcs Злато Сребро Шминка Четки Поставите Случај Професионална Козметика Сочинуваат Алатка

1.Ќе бидете пријатно изненадени да се најде како згодна оваа шминка четка е.Тоа ќе биде идеален одмор под

DEN 167.76
професионална шминка четки 20 Парчиња Шминка Четка Поставите Професионални Лицето Шминка Четки Прав Течен Крем
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

професионална шминка четки 20 Парчиња Шминка Четка Поставите Професионални Лицето Шминка Четки Прав Течен Крем

Најдобар Избор за Дома и Подарок : Искажете вашата љубов да љубовник, пријатели итн 1 МОДЕН ДИЗАЈН : шминк

DEN 1442.64