• Неодамнешно
Економија Cut-Крај Прашина Четка Главата, 48, Бела, 1/Секој

Економија Cut-Крај Прашина Четка Главата, 48, Бела, 1/Секој

Buyers rating:
DEN 1656.00

Количина на стоки

Третирани памук, cut-крај прашина четка.Совршен за бришење прашина бришење прашина полиците и други површини.Работи чуда за вашата janitorial потреби.Земја на потекло : Кина.Економија Cut-Крај Прашина Четка Глава - 48" Третирани памук, cut-крај прашина четка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат