• Неодамнешно
Pseudobombax Ellipticum Bombax (TJ) Егзотични Четка за Бричење Дрво Шише boTJai Растенијата 4

Pseudobombax Ellipticum Bombax (TJ) Егзотични Четка за Бричење Дрво Шише boTJai Растенијата 4

Buyers rating:
DEN 2104.80

Количина на стоки

Bourreria cassinifolia, мазна малку strongbark флорида (НС) мајчин бери 100 семки.Свежо Семе.Сликата Прикажува Зрели Растенијата.Ве молиме да се разбере поради цел за Пролет се зголемува, ние се соочуваат со некои одложувања.Но, ние секогаш ќе брод вашата точка.ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ.Ако има било истрага, ве молиме контактирајте со нас пред да ја поднесе до Ш Гаранција Барање.Ви БЛАГОДАРИМЕ!.Pseudobombax Ellipticum bombax (НС) егзотични четка за бричење дрво шише бонсаи растенијата 4".

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Четка За Бричење,Мажите Преносни Брада Четка За Патување На Лицето Чистење Пенење Бричење Четка За Чешлање Алатка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Четка За Бричење,Мажите Преносни Брада Четка За Патување На Лицето Чистење Пенење Бричење Четка За Чешлање Алатка

Компактен и лесно да се соберат, лесно за чување и носат за време на патувањето.Целосна големина на четк

DEN 359.76