• Неодамнешно
Жолта Тебе Цветни Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За Жени, Девојки Дами Четка Косата

Жолта Тебе Цветни Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Еко-Пријателски Материјал : Жолта Тебе Цветни Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната Средина Абс Материјал.Еколошки Материјали Се Само За Да Можете Да Ја Користите Послободно, Ќе Помогне Да Се Создаде Елегантен И Сјајна Коса,Безбеден За Вас И Вашето Семејство.За Сите Типови Коса : Rtitbcns Професионални Чешел Косата Погодна За Жени Mens Деца Со Долго Кратко Дебели Тенка Кадрава Директно Природни Суви Или Други Коса, За Секојдневна Употреба И Патување.Големина : Четка Косата Е 8.8(L) X 2.7(W) Инчи,Широк Pin Перница За Да Се Покријат Голем Број На Коса На Една Планирам.Прави Скалпот Удобни И Релаксирачки.Две Испорака Методи Се На Располагање : Лесно Да Ги Собереш На Изразат, Стандард За Испорака 9-16 Дена, Забрзана Испорака 5-13 Дена.Само За Ваше Задоволство.Совршен Подарок Идеја : Дами Четка Косата Се Направи Совршен Подарок За Таа Посебна Личност Во Вашиот Живот!Совршен Подарок За Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Годишнина И Роденденот На Вашата Девојка, Жена, Мајка И Пријатели.Ние Сме Многу Сигурни Во Нашите Производи.Добар Чешел НЕ Може да Зборува, Само Погледнете Во Неговата Сила.Спецификации : Пакетот Вклучува : 1* Жолта Тебе Цвет Коса Brush Size : Прибл. 7.10* 22.30 Cm 2.7*8.8 Inch Styles : Жолта Тебе Цвет Patterns Note : Избегнувајте Долги Периоди На Директна сончева Светлина, Што Е Причина Производи Стареење, Не се тријат Од Тешко Или Груби Предмети за Да се Избегне Гребење.Ако Не Сте Целосно Задоволни Со Нашата Коса Четка, Можете Да Контактирате Со Нас, Тогаш Ние Ќе Се Реши Тоа За Вас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За

ЕкоПријателски Материјал : Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животн

DEN 407.76
Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет

Круг Магнезиум Коса Четка во Собата За Жените; Вклучува Четири Професионални Четки; Мали, Средни и Голем

DEN 2083.20