• Неодамнешно
HEETA 2-Пакет за Коса Скалпот Massager Шампон Четка Надградува Косата, Скалпот Scrubber Влажни Сува Коса Скалпот Четка со Меки Силиконски Наежвам за Отстранување Првут, за Нег

HEETA 2-Пакет за Коса Скалпот Massager Шампон Четка Надградува Косата, Скалпот Scrubber Влажни Сува Коса Скалпот

Buyers rating:
DEN 215.76

Количина на стоки

Ергономски дизајн : На gourd-како форма одговара на вашата дланка, ритам дизајн е лесно да се контролира, а ќе може да се одржи HEETA скалпот exfoliator четка stably во текот на туш, и тоа не е лесно да се лизга надвор.Три различни должини на силиконски влакната се вклопуваат во главата форма и се чисти вашиот главата толку длабоко што е можно.Повеќе предности : Користење на HEETA скалпот scrubber дома или во туш не само што ќе го направи вашата коса и скалп почист од пред, но, исто така, масажа на вашиот скалп, олеснување на чешање, се промовира циркулацијата на крвта, го намалите стресот и да се стимулира растот на косата, и се пријатно перење искуство.Рачно работење : Водоотпорен, погоден за сите видови на фризури.Без разлика дали тоа е дебели или тенки, краток или долг, кадрава или права, влажни или суви, или дури и миленичиња чешлање, меки силиконски влакната може лесно да се чисти вашиот скалп нафта и зајакнување на вашата коса корени.Наместо на нокти : Ова мека и високо-квалитетни hairbrush ќе не метежот или повлечете вашата коса, и во исто време, да може ефективно да се мелез скалпот со шила без влечење и гребење, замена на прст на работата и заштита на вашата прекрасна ноктите.Идеален подарок : На силиконски четка е лесен, удобен и лесен за носење.Тоа е, мора да се има за дома и патување.Можете да изберете еден да се даде на вашите пријатели и роднини.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Релаксирачка масажа дома и добро скалпот грижи се Купи овој водоотпорен скалпот/глава massager, Не само што може да се користи за секојдневна масажа и чешла косата, Ревитализирање на вашиот скалп.Тоа исто така може да се користи како шампон четка за миење на вашата коса, Тоа е полесно да се оди длабоко во твоите корени и чисти вашиот скалп длабоко, Отстранување првут и депозити, Направи косата почиста и новак, Тоа е одличен додаток на вашата редовна шампон!Мека и невкусна влакната, Уживаат во скалпот exfoliating СПА нега, Обезбеди пријатна масажа искуство.Овој рачен главата massager е мал, лесен и компактен, Едноставни за употреба, прирачник за контрола на сила, Чувајте ги во добро расположение за денот на пакетот вклучува : 2 * Hairbrush Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат