• Неодамнешно
3pcs Коса Шампон Четка Скалпот за Нега на Коса Четка Цртан филм Плоштадот Љубов Срцето со Рачка Може да Биде наполнета со Туш Гел-Шампон Длабоко Чистење Шампон Четка ?

3pcs Коса Шампон Четка Скалпот за Нега на Коса Четка Цртан филм Плоштадот Љубов Срцето со Рачка Може да Биде

Buyers rating:
DEN 885.60

Количина на стоки

Уникатен дизајн : Ова Меки Силиконски Влакна Четка усвојува ергономски дизајн, кој одговара на вашата дланка совршено и е лесно да се одржи.Оваа Скалпот Грижа Четка е направен од PP материјал и еластична Силиконски материјал, што го прави шампон четка мека и удобна, но, исто така, издржливи и капка-доказ.Едноставно Косата & Скалпот Грижа Рутина : Во секојдневно миење на косата, Косата со Шампон Четка темелно ги отстранува снегулки и start-up од главата и се шири нега на коса производи длабоко, оставајќи вашата коса почиста и новак.Користејќи се со оваа Четка Косата со Massager, само мала количина на шампон, пена, ќе биде многу богат.Нежна масажа на сува или мокра коса со Шампон четка за да се invigorate вашиот скалп.Шампон четка донесува виси дизајн, кој може да се исцеди водата лесно и е лесен за чување.Масажа : Ергономски Скалпот Scrubber може да се ублажат чешање, промовира циркулацијата на крвта и растот на косата, да се релаксираат мускулите на главата и намалување на стресот.Овој шампон четка може да биде исполнет со туш гел и шампон, а има скриени дупки, кој е удобен и убава.Погоден за сите типови коса : Дали да се слаби, дебели, кадрави, директно, суви до влажни, овој Влажен и Сув Прирачник за Коса Massager може да се користи.Ако сте се борат со првут и јадеж скалпот, нашите Massager Hairbrush може да го замени вашиот ноктите и да ги заштити од оштетување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат