• Неодамнешно
Руса Форте Керамички Влакна Зацврстување Чешел, Свиња Влакната Двојно Двострано Четка Менгеме, Косата Алатка За Коса, Зацврстување Менгеме Четка

Руса Форте Керамички Влакна Зацврстување Чешел, Свиња Влакната Двојно Двострано Четка Менгеме, Косата Алатка

Buyers rating:
DEN 300.00

Количина на стоки

ЗАЦРВСТУВАЊЕТО ЧЕТКА : Нашата зацврстување менгеме четка е совршен стајлинг алатка за да се исправете вашата коса брзо и лесно.Одлична за сите типови коса и коса должина.ИЗДРЖЛИВ ДИЗАЈН : Ова cordless керамички зацврстување четка, е направена со трајни материјал кој им овозможува на корисниците да работат брзо и удобно.Лесно контрола, кул-да-touch рачка ви дава контрола за прецизно стилизирање. 100% ПРИРОДНИ СВИЊА ВЛАКНАТА : ја Штити косата од оштетување и подели завршува.Тоа smooths косата намалување frizz.КЕРАМИЧКИ ПЛОЧИ : Помага да се обезбеди елегантни професионални резултат на тоа, и помага во намалување на топлина штета.На vented дизајн им овозможува на воздухот да циркулира слободно низ четка кога удар сушење или стан, пеглање на косата.INTERLOCKING ВЛАКНАТА : На interlocking влакната нежно глајд модели низ косата, detangling косата за да се управува, свилен изедначи резултатот, забрзување на зацврстување на процесот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Efalock Quickstyler 125N 12/25 mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Efalock Quickstyler 125N 12/25 mm

Производителот гаранција може да не се применува.Професионална нега на коса со EFALOCK четки.Со природни с

DEN 581.52
Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет

Круг Магнезиум Коса Четка во Собата За Жените; Вклучува Четири Професионални Четки; Мали, Средни и Голем

DEN 2083.20