• Неодамнешно
Бас Четки | P Серија | Исправете & Навивам Круг Коса Четка | Делукс Должина Стил Глава | Премија Природни Наежвам | Чисто Бамбус Справи | Се Крупните Барел | Модел P105

Бас Четки | P Серија | Исправете & Навивам Круг Коса Четка | Делукс Должина Стил Глава | Премија Природни

Buyers rating:
DEN 894.24

Количина на стоки

Нашите Слагам & Навивам коса, четки се користи 100% премија природни влакна кои се дистрибуираат природни масла за чиста завршница и здрав сјај.Еко-пријателски природни бамбус се справи со луксузни одделение заврши и гума зафат кабелско.Голем барел дизајн за создавање на прави линии.Се користи и се препорачува од страна на професионални hairstylists целиот свет.Најдобро за сите типови коса.За речиси 40 години, Бас има дизајнирано луксузни одделение четки, со акцент на природни и издржливи материјали за долго производ живот и одржливост на животната средина.Нашите четки се користи и одобрена од страна на стручните стилисти, barbers и принцип козметичарите целиот свет.Нашите Исправи и Навивам четки се користи за да се создаде совршена форма од прави линии да се нежни брановите или тесни кадрици и даде професионален резултати во секое време.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За

ЕкоПријателски Материјал : Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животн

DEN 407.76
Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет

Круг Магнезиум Коса Четка во Собата За Жените; Вклучува Четири Професионални Четки; Мали, Средни и Голем

DEN 2083.20
AmazerBath Дрвени Гребло Четка, Гребло Коса Четка за Жените и Мажите, Дрвени Влакна Четка за Густа Коса, Зајакнување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AmazerBath Дрвени Гребло Четка, Гребло Коса Четка за Жените и Мажите, Дрвени Влакна Четка за Густа Коса, Зајакнување

Погоден за сите типови коса Amazer Bath дрвени гребло четка е погодна за сите возрасти и косата видови.Девој�

DEN 242.16
Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница

ЕкоПријателски Материјал : Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена

DEN 407.76