• Неодамнешно
Косата Straightener Четка Косата Четка Косата Алатки Апарати Салон Дома

Косата Straightener Четка Косата Четка Косата Алатки Апарати Салон Дома

Buyers rating:
DEN 258.96

Количина на стоки

Четка Четка За Коса - Мека И Еластична На Влакната Се Мека И Еластична, Не Боли Главата, И Да Ви Донесе Добра Фризерски Искуство.Четка За Зацврстување Стил - Не Боли Коса Права Коса Четка Е Направен На Висока Температура Отпорни Материјали Отпорни На Топлина И Antistatic, И Ќе Не Е Лесно Да Се Оштети Косата.Четка За Коса Straightener - Шупливи И Дише Задниот Дел На Четка Е Празен И Дише, Сушење На Косата Побрзо, И Стил Побрзо, Зачувај Вашето Време.Алатка Стил Алатки Добра Пролет Квалитетот На Изворот На Зацврстување Чешел Е Релативно Висок Квалитет, И Нема Да Бидат Деформирани Или Оштетени По Долгорочна Употреба.И Примена На Косата - Ергономски Дизајн На Hairbrush Е Удобно На Допир, Ергономски Дизајниран, Лесно Да Се Одржи И Да Го Користите, И Може Да Го Намали Рака Притисок.Спецификација : Предмет Тип : Коса Straightener Четка Материјал : Пластични Боја : Црна Пакет Листа : 1 x Коса Straightener Четка.

Карактеристики на стоката

Item Type:
Hair Straightener Brush
Material:
Plastic
Colour:
Black
Package List:
1 x Hair Straightener Brush :

Купувачи како што сакаат