• Неодамнешно
N/A 1 Buc Шарени Коса, Четки Метежот Четка Косата Стил Алатки Detangling Масажа Коса Чешли Massagem Hairbrush Чешел Случаен Избор

N/A 1 Buc Шарени Коса, Четки Метежот Четка Косата Стил Алатки Detangling Масажа Коса Чешли Massagem Hairbrush

Buyers rating:
DEN 624.00

Количина на стоки

Објектот специфики.Тежина : 20g.Број На Модел : Дрвени Чешел.Бренд Име : црвена dieny.Име на производ : Црна перница масажа чешел.Висок Квалитет на Шарени Коса, Четки Метежот Четка Косата Стил Алатки Detangling Масажа Коса Чешли Massagem Hairbrush Чешел Забелешка : Случајни Бојата Што ќе траат цел живот, ако правилно се грижи за.Сепак, постојат некои забелешки кои што треба да бидат запознаени со за да го зачува овој чешел.Рака мие со ладна вода користејќи благ сапун и овозможи на воздухот-сува.Не го прават тоа долго време го натопи во вода!Не се стави во топла вода!Не го изложувајте долго време на сонце.Опис : ♥Материјал : Пластични ♥Боја : Сина,Розова,Црвена, Виолетова,Жолта ♥Големина : 7*2.5 cm ♥Тежина : 20g Пакет се Вклучени : 1pcs * Косата со масажа чешел (Случаен Боја праќање).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Жолта Тебе Цветни Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Жолта Тебе Цветни Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За

ЕкоПријателски Материјал : Жолта Тебе Цветни Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животн�

DEN 407.76
Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За

ЕкоПријателски Материјал : Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животн

DEN 407.76