• Неодамнешно
Spornette Touche Свиња Наежвам 2 инчен Тркалезна Четка Пакет со Губење на Четка за Чистење

Spornette Touche Свиња Наежвам 2 инчен Тркалезна Четка Пакет со Губење на Четка за Чистење

Buyers rating:
DEN 880.56

Количина на стоки

Пакетот Вклучува; Spornette Touche Свиња Наежвам 2 инчен Тркалезна Четка со Губење на Четка за Чистење.Два Инчи Дијаметар Четка За Кратка Коса Должини; Најмалиот Дијаметар Четка Во Собирање; Идеален За Кратка Коса Косата Должини Да Се Даде На Јачината На Звукот Или Бранови Или Да Се Изедначи И Исправете Ја Косата; Работи Со Сите Коса Текстура.Сто Проценти Свиња Наежвам Четка; Користи Форумот Свиња Влакната Кои Ја Зголемуваат Удобноста; Повеќе Пријател На Косата Отколку Традиционалните Свиња Круг Четки; Офсет Влакната Нежно И Ефикасно Мазна И Полски Косата Без Да Се Оштети.Hairbrush Почиста Гребло; Силна Метал Коса Четка Гребло Отстранува Испреплетени Коса Прашина И Нечистотија, Заедно Со Производот Израстоци Од Вашиот Hairbrushes И Чешли Со Леснотија, Без Разлика Колку Се Спакувани На Влакната Или Забите Се Со Косата.Спречување На Скалпот Иритација; Одржување На Вашиот Hairbrush Чисти Може Да Се Спречи Скалпот Иритација Од Се Случува Поради Производ Израстоци Природна Коса Масла Прашина И Нечистотија Заглавени Во Вашата Четка.На Touche Свиња Наежвам Тркалезна Четка карактеристики мека пена справи и мека свиња влакната.Придобивките од свиња наежвам четки оди подалеку од едноставно чистење на вашата коса, исто така услови.Скалпот стимулација од двете четкање коса и скалп масажа помогне да го дистрибуирате вашето природниот себум рамномерно низ косата.Ова им помага на вашиот целокупната коса здравје и го задржува оние сјајна брави еластични и силна.Покрај тоа, како што вашата коса е обложена со себум ќе најдете влага да се обнови, и на косата е генерално повеќе сјај, мазна, и да се управува.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет

Круг Магнезиум Коса Четка во Собата За Жените; Вклучува Четири Професионални Четки; Мали, Средни и Голем

DEN 2083.20