• Неодамнешно
Spornette Надразнување Четка & Чешел Поставите Пакет со Губење на Четка за Чистење

Spornette Надразнување Четка & Чешел Поставите Пакет со Губење на Четка за Чистење

Buyers rating:
DEN 886.56

Количина на стоки

Пакетот Вклучува; Spornette Малтретирање Вклучува Четка Малку Се Прашувам Свиња И Турмалин Најлон Наежвам Надразнување Четка #111 Комбинација На Свиња Влакната И Најлон Влакната Се Подобри Стил Контрола За Време Назад Четкање, Додека Заострените Се Справи Со, Исто Така, Има Некој Избере Крајот За Лесно Разделба, Одвојување И Конечниот Допира.Hairbrush Почиста Гребло; Силна Метал Коса Четка Гребло Отстранува Испреплетени Коса Прашина И Нечистотија, Заедно Со Производот Израстоци Од Вашиот Hairbrushes И Чешли Со Леснотија, Без Разлика Колку Се Спакувани На Влакната Или Забите Се Со Косата.Hairbrush Почиста Алатка; Двојно-На Чело На Косата Четка За Чистење Алатката Ги Отстранува Испреплетени Коса Прашина И Нечистотија, Заедно Со Производот Израстоци Од Вашиот Hairbrushes И Чешли Со Леснотија, Без Разлика Колку Се Спакувани На Влакната Или Забите Се Со Косата.Кога сакате полна, обемна, bombshell фризури, ништо не функционира подобро од оваа комбинација наежвам и ги собереш чешел надразнување четка.Тоа е добра алатка за креирање на коренот на волуменот, големи ponytails, big up-dos, а по завршувањето железо поставува или ролери сетови.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница

ЕкоПријателски Материјал : Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена

DEN 407.76
Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница Чешел За

ЕкоПријателски Материјал : Свадба Оркестарот Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животн

DEN 407.76