• Неодамнешно
Grafco - Полиетилен Коса Четка - Кутија на 36 - Најлон Наежвам Четки за Тенки, Дебели, Кадрави, Директно, Оштетени или Frizzy Коса - 3394

Grafco - Полиетилен Коса Четка - Кутија на 36 - Најлон Наежвам Четки за Тенки, Дебели, Кадрави, Директно, Оштетени

Buyers rating:
DEN 879.12

Количина на стоки

ВИСОКО ВЛИЈАНИЕ ПОЛИЕТИЛЕН РАЧКА : Дизајниран со полу-криви врвот и удобен зафат за крајна чешел искуство идеален лесно да управуваат со зафатен, непослушните се заклучува.Заштита на косата против болка при четкање со помалку сила да detangle заврзана на косата.ПРЕМИУМ НАЈЛОН НАЕЖВАМ ЧЕТКИ : седум редови - 80 китки на црна најлон влакната помогне масажа & релаксираат вашиот скалп, чиста коса, да го подобрат растењето на косата и да се избегне топлина и хемиски производи за да се постигне мека и сјајна коса, без да предизвика кршење & штета.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Преносни објект погодна за секојдневно четкање на сите коса должина & видови како што се дебели, тенки, кадрави, долго, кратко, влажна или сува коса.Четка преку било tangles насекаде со овој дома, на работа, на училиште или патување компактен комплет.КВАЛИТЕТОТ на ПРОИЗВОДОТ : Дизајнирани за да го подобрат квалитетот на животот на луѓето кои ги користат производите & оние кои се грижат за нив.Произведено во САД да им обезбеди на клиентите со повеќе избори и побрзо времето на испорака.Доаѓа во пакување на 36. БРЕНД ДОВЕРБА : Од завои за преземање тегли и сé помеѓу, Grafco производи нудат здравствените установи еден единствен извор за сите нивни медицински-хируршки производ на потребите.Опис на производот Полиетиленски Влакна Четка е дизајниран со високо влијание полиетилен рачка, полу-криви врвот и удобен зафат рачка за крајна чешел искуство идеален лесно да управуваат со зафатен, непослушните се заклучува.Преносни објект погодна за секојдневно четкање на сите коса должина & видови како што се дебели, тенки, кадрави, долго, кратко, влажна или сува коса.Доаѓа во пакување на 36 и квалитет направени производ во САД.Од завои за преземање тегли и сé помеѓу, Grafco производи нудат здравствените установи еден единствен извор за сите нивни медицински-хируршки производ на потребите." Контакт Информации За Производителот 770-368-4746.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Професионална Четка Косата Со Чешел Воздух Перница

ЕкоПријателски Материјал : Симпатична Кутре На Тревата Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена

DEN 407.76
Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Spornette Магнезиум Чудо и Големо Чудо Сет

Круг Магнезиум Коса Четка во Собата За Жените; Вклучува Четири Професионални Четки; Мали, Средни и Голем

DEN 2083.20