• Неодамнешно
XXFXYS Деца У Облик на Четка за заби, Прирачник за Обука Четка за заби Храна Одделение Меки Силиконски Четка Главата, 360° Орален Чистење на Забите Дизајн за Години и Дец

XXFXYS Деца У Облик на Четка за заби, Прирачник за Обука Четка за заби Храна Одделение Меки Силиконски Четка

Buyers rating:
DEN 2107.20

Количина на стоки

Симпатична и интересен изглед на четката прави деца заинтересирани за четкање на забите.Ова ќе помогне на вашето дете да ги измијат забите подолго, па дури и да развијат здрав четкање навика.Ја У-во облик на рачен силикони четка за заби користи супер меки круг влакната да нежно се грижи за забите.На 360° четка за чистење на главата може да се чистат сите заб агли.Прирачник U-облик силикони четки за заби се различни од традиционалната четки за заби.Ние користиме уникатни U-облик четка главата дизајн да одговара на забите подобро.Практична U-облик силикони се справи со четка за заби е удобно и контролира, што ќе ви овозможи и на вашето дете да уживате во забавата на четкање на вашите заби.Тресењето на паста за заби и, потоа се цеди низ заби, а потоа го стави во детето устата и се тресат тоа лево и десно.И не заборавајте да исплакнете го по употребата.Тоа е многу едноставна, вие исто така може да се научи за вашите деца!.Опишете : Дали дома или патување, ќе ви треба четка за чистење на вашето дете заби.Нашите меки силиконски teething четка за заби е многу лесно да се чисти, а исто така и доволно мал за да ги зачувате во вашиот бебе-торба кога ќе патуваат или да одат надвор од home Color : Зелена + Боја Box The силикони прирачник U-облик на заби е многу корисно да се заштити здравјето на доенчињата и малите деца, и тоа исто така е многу симпатична и привлечни за децата.Материјал : Silicone Size : околу 5*12cm/1.97*4.72 in Age : 2-6 години old Comment : 1. Производот може да има хроматските аберации поради светлосни ефекти и агли на снимање, итн.Ве молиме да се разбере.2. Поради прирачник за мерење, има грешка во производ големина.Идеален подарок : Можете да го испратите на бебето чистење на забите детска четка за заби на вашето семејство, пријатели, колеги кои имаат мали бебиња, покажува вашата нега и искреност, и примачи ќе се чувствуваат пријатно да се загрее и практични подароци да помогне да се намали бебешките заби плак и забен камен израстоци.пакување листа : 1*четка за заби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

КООРДИНАТОР Куче Прст Четка за заби Орална Хигиена Лесно Чистење Лош Здив Мулти-Агол со Складирање Кутија Мека
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Куче Прст Четка за заби Орална Хигиена Лесно Чистење Лош Здив Мулти-Агол со Складирање Кутија Мека

Toothlike форма, ефикасно чистење милениче на оралното здравје, заштита на домашно милениче јазикот и забит�

DEN 1092.00