• Неодамнешно
U-Облик на Прирачник четкичка за Заби за Деца, Прирачник за Обука Четка, Храна Одделение Меки Силиконски Четка Главата, 360°Орален Чистење на Забите Дизајн за Години ?

U-Облик на Прирачник четкичка за Заби за Деца, Прирачник за Обука Четка, Храна Одделение Меки Силиконски Четка

Buyers rating:
DEN 475.20

Количина на стоки

【Високо Квалитетен Материјал】мека U-облик четка главата на четката е направен на квалитет со силиконска, која може да четкање и чистење на забите во 360 степени, посебно дизајниран за деца нежни и чувствителни заби. 【Безбеден и сигурен】Мека четка главата помага пристап е тешко да се постигне места, а постигнува повеќе темелно чистење.Ефикасно ја чисти забите без оштетување на непцата, цела уста четка за заби ги штити глеѓ, и го задржува вашата уста и непца здрави. 【U-Облик Дизајн】Совршено се постигне три-двострано монтирање на забите и непцата за да им помогне ефикасно чистење на забите.Мулти-слој влакната дизајн даде заби целосна заштита.Лесен-за-дршка на менувачот за да се обезбеди удобност и контрола при четкање. 【Удобно се справи со】убави заби се справи со е изработен од квалитетни пластични, силни и издржливи; Тоа може да биде цврсто сфатена кога четкање на забите, и е дизајниран во соодветна големина за деца' раце, лесни и удобно да се применуваат. 【Едноставни Чекори】се Тресат на паста за заби пред крцкањето околу четка потоа да се стави во внатрешноста на вашето дете устата и само власт лево кон десно.Исплакнете по употреба. Прирачник за Обука Четка, Храна Одделение Меки Силиконски Четка Главата, Белење Масажа Четка за заби, 360 степени Орална Нега Чистење Алатка за Деца се Деца на U-облик четка користете мека влакната, нежен и чиста.Мека четка главата помага да се постигне е тешко да се постигне места за повеќе темелно чистење.Спецификација : Материјал : пластични Големина : 90mm/3.54 во, 120mm/4.72 во Тежина : 30g Стил : Сина Срце/Розова Срце/Сино Справи/се Справи со Розова Пакет листата : U-Облик на Прирачник Четка за заби*2 + чаша*1 Гаранција : Откако ќе го поставите цел, ние ќе го достави во рок од 10 до 15 дена.Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да го решат проблемот што е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче

Со 2 четка глави за замена, тоа е препорачливо да се замени со четка главата на секои три месеци.Совршен е

DEN 2390.40
Arinda Симпатична Децата Бебе Доенче Меки Силиконски Прст Движења На Четката За Заби Гума Massager Розова Боја/Бела/Сино
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Arinda Симпатична Децата Бебе Доенче Меки Силиконски Прст Движења На Четката За Заби Гума Massager Розова Боја/Бела/Сино

Дизајниран да се исчисти малку заби и масажа на непцата.Направени со латексбесплатно, BPAfree силикони.Маш

DEN 456.00
Бебе Силикони Четка за заби, Безбеден, Удобен услужни Влакната Безбедно и Удобно Бебе четкичка за Заби за Дома(Зелен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Силикони Четка за заби, Безбеден, Удобен услужни Влакната Безбедно и Удобно Бебе четкичка за Заби за Дома(Зелен)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 220.56