• Неодамнешно
Бебе Четка за заби Младата Обука Четка за заби: Силикони Масажа Четка за заби со Вшмукување База за Бебе Бебе Дете за Џвакање

Бебе Четка за заби Младата Обука Четка за заби: Силикони Масажа Четка за заби со Вшмукување База за Бебе Бебе

Buyers rating:
DEN 273.36

Количина на стоки

Направени со висок квалитет со силиконска материјал, кој е издржлив и безбедно место за бебето користите во секојдневниот живот.Може да се користи на родителите да нежно чистење и масажа на бебето забите, непцата и јазикот.Тоа ги отстранува повеќе плакета и обезбедува подобро целокупната чистење искуство од конвенционалните деца четки за заби.Масажа и смирување тендер непцата како вашето бебе chews, да ги задржат забите и непцата се чисти и здрави.Ергономски се справи со дизајн им овозможува на бебињата за да се одржи удобно и да работат на четка за заби.Опис Ова бебе четка за заби е дизајниран за да се избегне деца од голтање и безбедно место за бебето употреба.Направени од премија на силиконски материјал, тоа ќе биде удобно и практично да се четка бебешките заби.Облик на чадор, тоа изгледа креативни и убави, да им помогне на родителите се обучуваат бебе четкање на забите подобро.Карактеристики - Димензии : 4. 64 X1. 57 X1. 57 во.- Боја : Сина - Материјал : Силикон Пакет Вклучувајќи 1 x бебе четка за заби.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Arinda Симпатична Децата Бебе Доенче Меки Силиконски Прст Движења На Четката За Заби Гума Massager Розова Боја/Бела/Сино
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Arinda Симпатична Децата Бебе Доенче Меки Силиконски Прст Движења На Четката За Заби Гума Massager Розова Боја/Бела/Сино

Дизајниран да се исчисти малку заби и масажа на непцата.Направени со латексбесплатно, BPAfree силикони.Маш

DEN 456.00
Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче

Со 2 четка глави за замена, тоа е препорачливо да се замени со четка главата на секои три месеци.Совршен е

DEN 2390.40
Бебе Силикони Четка за заби, Безбеден, Удобен услужни Влакната Безбедно и Удобно Бебе четкичка за Заби за Дома(Зелен)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Силикони Четка за заби, Безбеден, Удобен услужни Влакната Безбедно и Удобно Бебе четкичка за Заби за Дома(Зелен)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 220.56
КООРДИНАТОР Куче Прст Четка за заби Орална Хигиена Лесно Чистење Лош Здив Мулти-Агол со Складирање Кутија Мека
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Куче Прст Четка за заби Орална Хигиена Лесно Чистење Лош Здив Мулти-Агол со Складирање Кутија Мека

Toothlike форма, ефикасно чистење милениче на оралното здравје, заштита на домашно милениче јазикот и забит

DEN 1092.00
AILIWU Креативни Мека Четка Милениче Прст Четка за заби Милениче Чистење Алатка за Нега на Забите Милениче Резерви(Транспарентна)
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AILIWU Креативни Мека Четка Милениче Прст Четка за заби Милениче Чистење Алатка за Нега на Забите Милениче Резерви(Транспарентна)

1 Пакувањето се Вклучени : 1 домашно Милениче Прст Четка за заби (со складирање Кутија), може да се задржи

DEN 372.00