• Неодамнешно
DOITOOL 1 Сет 3pcs Бебе Прст Силикони Четка Орален Почисто со Складирање BoxBathroom Кујна Материјали

DOITOOL 1 Сет 3pcs Бебе Прст Силикони Четка Орален Почисто со Складирање BoxBathroom Кујна Материјали

Buyers rating:
DEN 244.56

Количина на стоки

Одлично за мали деца кои се премногу да се одржи teether, или да sooth непцата кога заби и катници доаѓаат во.Лесен и лесно да се носат.Практична материјали за кујна.Одлично за мали деца кои се премногу да се одржи teether, или да sooth непцата кога заби и катници доаѓаат во.Лесен и лесно да се носат.Со кутија за складирање, лесно за чување, можете да го однесе насекаде.Совршен роденденски подарок за децата, семејството и пријателите.Прст четка во собата е направен од одлични силиконски материјал.Две од четка глави, на плоштадот глава може да се исчисти секачи и непцата, а круг главата може да се чистат внатрешниот големи заби, усни ѕид и јазикот слој.Опис Два вида на испакнатини на грбот може да се исчисти јазик слој и масажа на јазикот.опремени со складирање кутија, која е хигиенски и преносни и дава интимна нега на бебето s млечни заби.Произведени со премиум материјал, издржлив и практичен за употреба.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Силикон.- Големина : Околу 2. 40 X2. 40 X5. 60cm/ 0. 94 X0. 94 X2. 20inch.- Прст четка во собата е направен од одлични силиконски материјал.- Со кутија за складирање, лесно за чување, можете да го однесе никаде.- Две од четка глави, на плоштадот глава може да се исчисти секачи и непцата, а круг главата може да се чистат внатрешниот големи заби, усни ѕид и јазикот слој.- Едно парче силиконски влакна и не е лесно да се деформирани.- Одлично за мали деца кои се премногу да се одржи teether, или да sooth непцата кога заби и катници доаѓаат во.Пакет Including2 x силикони прст toothbrushesn1 x складирање кутија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Домашно милениче Бамбус Четка за заби,Двострано Дентална Хигиена Четка за Кучиња, Мачки,Пет Усни Чистење Алатки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Бамбус Четка за заби,Двострано Дентална Хигиена Четка за Кучиња, Мачки,Пет Усни Чистење Алатки

⌛[Милениче Орална Нега] Исто како што треба да се четкаат забите два пати на ден да се задржи здрави чис�

DEN 268.80
3 еез Деца U-Облик на Четка за заби, Прирачник за Обука Четка за Заби со Рачка 360° Темелно Чистење, Храна Одделение
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

3 еез Деца U-Облик на Четка за заби, Прирачник за Обука Четка за Заби со Рачка 360° Темелно Чистење, Храна Одделение

паста за заби да ја предната и задната страни.Бои може да биде малку различни во зависност од компјутер �

DEN 381.60
КООРДИНАТОР Куче Прст Четка за заби Орална Хигиена Лесно Чистење Лош Здив Мулти-Агол со Складирање Кутија Мека
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

КООРДИНАТОР Куче Прст Четка за заби Орална Хигиена Лесно Чистење Лош Здив Мулти-Агол со Складирање Кутија Мека

Toothlike форма, ефикасно чистење милениче на оралното здравје, заштита на домашно милениче јазикот и забит�

DEN 1092.00
Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче

Со 2 четка глави за замена, тоа е препорачливо да се замени со четка главата на секои три месеци.Совршен е

DEN 2390.40
Arinda Симпатична Децата Бебе Доенче Меки Силиконски Прст Движења На Четката За Заби Гума Massager Розова Боја/Бела/Сино
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Arinda Симпатична Децата Бебе Доенче Меки Силиконски Прст Движења На Четката За Заби Гума Massager Розова Боја/Бела/Сино

Дизајниран да се исчисти малку заби и масажа на непцата.Направени со латексбесплатно, BPAfree силикони.Маш�

DEN 456.00