• Неодамнешно
Simba Мека Наежвам Силикони Бебе Четка за заби со Млеко Остатоци/Крзно Scrubber (Портокал)

Simba Мека Наежвам Силикони Бебе Четка за заби со Млеко Остатоци/Крзно Scrubber (Портокал)

Buyers rating:
DEN 191.76

Количина на стоки

Дизајниран со multipurposes, на влакната страна за четкање на забите и се врати за крзно расчистување.Интегрирани со безбедноста стража за да се спречи бебе голтање.Меки силиконски е идеален и безбедно место за бебето да научат да се четка радосно.Влакната се направени од храна одделение силиконски од Јапонија, меки и удобни.Целата четка за заби може да биде sterilized/ со капа, идеална за патување.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Shanrya Милениче Четка за заби, Спречување на Болести на Непцата Плакета Исклучување Прав Куче Елиминира Милениче

Со 2 четка глави за замена, тоа е препорачливо да се замени со четка главата на секои три месеци.Совршен е

DEN 2390.40
Домашно милениче Бамбус Четка за заби,Двострано Дентална Хигиена Четка за Кучиња, Мачки,Пет Усни Чистење Алатки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Домашно милениче Бамбус Четка за заби,Двострано Дентална Хигиена Четка за Кучиња, Мачки,Пет Усни Чистење Алатки

⌛[Милениче Орална Нега] Исто како што треба да се четкаат забите два пати на ден да се задржи здрави чис�

DEN 268.80